Важливо :: Життя громади :: 30 серпня 2023 12:49 , Краматорск Пост
licey-8-kramatorsk

1 вересня наближається: як цьогоріч навчатимуться діти в Донецькій області?

В обласному департаменті освіти і науки розповіли про особливості нового навчального року

Прийдешній навчальний рік буде тривати з 1 вересня 2023 по 28 червня 2024.

Щодо форми навчання на Донеччині керівники територіальних громад та області прийняли рішення проводити його дистанційно. Про це повідомила директорка департаменту освіти і науки ДонОВА Тетяна Сідашева під час брифінгу щодо особливостей навчального процесу 2023-2024 років, який відбувся сьогодні, 30 серпня.

test

За її словами, таке рішення прийняли першочергово через необхідність зробити процес навчання дітей безпечним.

Тетяна Сідашева повідомила попередні статистичні дані щодо кількості закладів освіти області, готових до нового навчального року. Так, цьогоріч 275 закладів загальної середньої освіти будуть навчати близько 92 тисячі дітей. Серед них попередньо 5128 першокласників. При чому понад 35 тисяч учнів Донеччини зараз перебувають на території України за межами області та понад 26 тисяч учнів виїхали за кордон.

Крім того, очільниця департаменту освіти повідомила, що в області наразі не існує гострої нестачі кадрів. Вчителі, які наразі залишилися працювати у своїх закладах освіти, мають змогу суміщати зайнятість в інших без обмежень по робочим годинам. В такий спосіб перекривається дефіцит кадрів.

Також вона зауважила, що Донецька область вже отримала майже всі друковані підручники, які були замовлені у Міносвіти. Їх незабаром будуть оперативно передавати учням.

Інші статті на цю тему

shkola-8-kramatorsk

Заклад потрапив до переліку МОН, у яких місцеві учні, за бажанням, можуть вивчати лише предмети українознавчого компоненту

serikova

Вона майже 20 років очолювала цю школу

school-france

Вони спілкувалися через відеозвʼязок

коментарі