Важливо :: Гроші :: 03 жовтня 2023 18:47 , Краматорск Пост
zustrich-goncharenka-na-zpit-es (1)

10% від загального фонду бюджету: краматорський голова озвучив, скільки місто витрачає на допомогу Силам оборони

А саме, скільки міська влада запланувала та фактично витратила грошей з бюджету на ці потреби за весь час великої війни

Депутати краматорської міськради від “Європейської Солідарності” отримали відповідь міського голови Олександра Гончаренко на свій запит щодо оприлюднення суми витрат на допомогу Силам оборони України (СО).

У ній йдеться про заплановані суми витрат з бюджету Краматорської ТГ на підтримку ЗСУ, Нацполіції, СБУ та "інших підрозділів органів державної влади громади, а також на проведення інших оборонних заходів".

Так, від початку повномасштабної війни та до середини вересня поточного року влада Краматорська передбачала витратити понад 148 млн грн. При чому значно більшу частину з цих коштів - понад 130 млн грн - влада мала витратити у поточному році, а понад 17 млн грн - ще у 2022 році.

У відповіді зазначається, що ця сума "складає 10,43 % об'єму власних надходжень загального фонду бюджету".

test

Щодо сум фактичних бюджетних витрат на підтримку СО, їх Олександр Гончаренко озвучив під час ініційованої депутатами зустрічі.

test

За словами одного з учасників цієї зустрічі, депутата міськради Валерія Власенка, краматорський голова розповів, що у 2022 році на оборону з міського бюджету фактично витратили заплановані 17,1 млн грн, а у 2023 році поки що 115 млн грн. Решту у понад 15 млн грн планують витратити протягом поточного місяця.

Нагадаємо, що звернутися до Олександра Гончаренка з вимогою оприлюднення суми витрат з міського бюджету на підтримку оборони депутати вирішили через його сварку в соцмережі з місцевими мешканцями.

Тоді голова МВА нецензурно вилаявся у відповідях на коментарі містян, які обурювалися через закупівлю рослин для озеленення міста.

Інші статті на цю тему

Vyshebabacover

Він проводить благодійний поетичний тур Україною

deputati-vid-es 2

Так депутати відреагували на нещодавній “трояндовий” скандал за участю Олександра Гончаренка

oleksandr-kotlyarov (2)

Але не всі родини загиблих таку допомогу отримали

коментарі