Важливо :: Життя громади :: 03 січня 2020 08:54 , Олексій Ладика
teplo-otoplenie-batareya-koska

Частина абонентів у Краматорську отримала зниження тарифу на опалення

Абоненти "Краматорської тепломережі", радійте!

Для вас знижено тарифи на опалення та гарячу воду на 11,8%.

Про це 2 січня повідомив голова Донецької обласної державної адміністрації Павло Кириленко.

За його словами, за зниженими тарифами щасливці заплатять вже за грудень – за платіжками, які надійдуть у січні.

"Виконуємо завдання президента і уряду щодо зниження тарифів для населення. Працюємо з органами місцевого самоврядування, щоб і в інших містах та селищах люди мали можливість платити менше", – написав Кириленко у Facebook.

Зазначимо, що зниження тарифів на тепло відбудеться для абонентів у шести містах Донецької області. Найсуттєвіше зниження – 23,7% – отримали абоненти "Маріупольгазу". А ось абоненти "Донецьктеплокомуненерго" платитимуть на 9% менше. 

Чим обумовлена така різниця, Кириленко не пояснив. 

Так само він не пояснив, чому абоненти лише однієї з трьох теплопостачальних організацій у Краматорську отримали зниження тарифів. 

Можливо, це пов'язано з тим, що "Краматорська тепломережа" – комунальне підприємство, засноване Краматорською міською радою, і підпорядковується безпосередньо їй. Ще один теплопостачальник – "Краматорськміжрайтепломережа" - є виробничою одиницею обласного комунального підприємства, а найбільший постачальник тепла у місті – "Краматорськтеплоенерго" – на 40% належить комунальному підприємству "Міст", а на 60% – кіпрській компанії "Хамачі Лімітед".

Абонентами "Краматорської тепломережі" є мешканці мікрорайону Лазурний, деяких будинків по Василя Стуса, Маяковського, Героїв Небесної Сотні, Уральській, Румянцева, а також деяких ділянок Старого міста.

Інші статті на цю тему

pidksp0i
отопление батареи

Сьогоднішній запас вугілля на ТЕЦ вистачить на 18 діб

vidnovlennya-zanyat-u-shkolah-kramatorska

Через затримку опалювального сезону температура повітря у будівлях шкіл ще не відповідає санітарним нормам

коментарі