Важливо :: Життя громади :: 13 січня 2020 12:15 , Олексій Ладика
reklama-narkotikov

У Краматорську влада почала боротьбу з рекламою наркотиків: як ви можете допомогти

Телефонуйте на лінію 1505

У Краматорську комунальники розпочали зафарбовувати написи з рекламою наркотиків, які з'являються на стінах будинків та інших об'єктах.

Так міська влада виконує відповідне рішення міської ради, повідомляє пресслужба мерії Краматорська.

У більшості випадків написи з адресами продажу наркотиків через деякий час поновлюються.

Тому міська влада просить краматорців повідомляти про появу таких написів за телефоном 1505 – у цьому випадку їх видалятимуть швидше.

Окрім того, у Міністерстві внутрішніх справ України розробили для Telegram чат-бот "СтопНаркотик", призначений для блокування інтернет-ресурсів з продажу наркотиків. 

Туди можна надсилати інформацію про наркоторговців (адреси крамниць у Telegram та на інших інтернет-сайтах, фотографії з рекламою наркотиків та місцями закладок тощо). Уся ця інформація вноситься до бази даних, на основі якої організовуються кампанії з блокування наркокрамниць.

Активісти, які вирішили допомогти поліції боротися з продажем наркотиків, отримують від чат-бота назви наркотичних Telegram-каналів. Після цього активісти мають надіслати скаргу до адміністрації месенджера (відповідна кнопка є у чат-бота). Усе це займає 15 секунд часу.

У МВС зазначили, що з вересня минулого року, коли почав працювати чат-бот "СтопНаркотик", вдалося заблокувати 214 адрес у Telegram, які зловмисники використовували для незаконного розповсюдження наркотиків. 

3600 користувачів регулярно допомагають поліції блокувати "наркокрамниці". За час роботи час-бота йому на перевірку надіслали: 4769 зображень; 7318 адрес у Telegram; 811 адрес веб-сайтів.

Інші статті на цю тему

ganja1
канабис (1)

Чоловік вдома вирощував та зберігав наркотичні рослини. За даним фактом розпочато досудове розслідування

naruchniki

За новорічні вихідні до поліції Краматорська надійшло 487 повідомлень від громадян, з них 24 з ознаками кримінальних правопорушень

коментарі