reklama-v-kramatorsk-post-top
Важливо :: Життя громади :: 17 лютого 2020 13:08 , Олексій Ладика
mnogoetazka-pustyr

У ДонОДА показали, як виглядатиме нова багатоповерхівка у Краматорську

Її побудують на пустирі біля центральної бібліотеки та "Епіцентру"

У Краматорську побудують 12-поверховий житловий будинок на 121 квартиру. Це буде службове житло для правоохоронців-переселенців та інших категорії внутрішньо переміщених осіб. Його не можна буде приватизувати.

Очільник Департаменту екології та природних ресурсів Донецької обласної держадміністрації Сергій Натрус зазначив, що наразі завершується проєктування цього будинку, і показав, як він виглядатиме:

многоэтажка пустырь2

многоэтажка пустырь3

За словами Натруса, у цьому будинку планується розташувати 11 однокімнатних, 11 трикімнатних та 99 двокімнатних квартир. Хто будуватиме житло – наразі невідомо. Майбутній підрядник визначиться через тендер у ProZorro після того, як буде готовий проєкт будинку.

У коментарях до свого допису у Facebook Сергій Натрус зазначив, що багатоповерхівка з'явиться на пустирі біля центральної міської бібліотеки та гіпермаркета "Епіцентр".

Нагадаємо, право на оренду сусідньої ділянки - також під будівництво багатоповерхового житлового будинку - виграла фірма "Крамміськбуд" з оточення народного депутата Максима Єфімова. Під час аукціону вона перемогла іншу фірму, яка також пов'язана з нардепом.

Інші статті на цю тему

Novostroyky-Kramatorska

Харьковский застройщик ПАО "Трест житлобуд-1" выиграл два тендера на общую сумму 184 млн гривен

naika-stroika

У Краматорську починають роботи з реставрації території, навколо будівлі по вулиці Двірцева, відомої, як колишній нічний клуб “Ніка”, а ще раніше - кінотеатр “Союз”

staraya-ploshchad-mira-kramatorsk

Програму будівництва та ремонту об'єктів інфраструктури виконали на 69,6%

коментарі