Важливо :: Життя громади :: 11 березня 2020 21:51 , Олексій Ладика
protivoepidemiceskaya-komissiya

Уряд оприлюднив постанову щодо карантину: у Краматорську збирається протиепідемічна комісія

Рішення Кабміну є підставою для керівника закладу освіти запровадити карантин

Кабінет міністрів України ввечері 11 березня оприлюднив постанову "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19", якою запроваджується карантин в усіх навчальних закладах країни, а також скасовуються всі масові заходи з кількістю учасників понад 200 осіб.

Згідно з постановою, карантин запроваджується з 12 березня до 3 квітня.

У четвер, 12 березня, о 8-й ранку у Краматорську відбудеться засідання тимчасової міської протиепідемічної комісії з питань запобігання і поширення випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV, повідомляє Краматорське самоврядування.

На цьому засіданні буде ухвалюватися рішення щодо карантину.

Тим часом класні керівники краматорських шкіл надсилають батькам через чати у Viber повідомлення про те, що з 12 березня у Краматорську запроваджується карантин, тож дітям не треба йти до школи.

 

Міністерство освіти та науки у листі до керівників закладів та управлінців написало, що вищезгадане рішення уряду є підставою для керівника закладу освіти видати наказ про запровадження карантину в закладі.

Отже, карантин запроваджується в усіх освітніх закладах незалежно від форми власності та сфери управління:

- дошкільної,

- загальної середньої,

- позашкільної,

- професійної (професійно-технічної),

- фахової передвищої,

- вищої,

= післядипломної освіти.

Терміни карантину можуть змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні. Під час карантину учням та студентам забороняється відвідувати заклади освіти.

Голова Донецької ОДА Павло Кириленко у середу ввечері написав, що ОДА організовує виконання та контроль за дотриманням урядової постанови на території області, а також проводить необхідні профілактичні та протиепідемічні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19. Докладно про ситуацію з карантином він розповість на брифінгу 12 березня.

Нагадаємо, у Краматорську з 5 березня діє розпорядження міського голови про тимчасове обмеження на проведення масових заходів на території міста.

Інші статті на цю тему

fk-kramatorsk

У команди є й інші кадрові проблеми

vakcinaciya-kramatorsk1

Рівень вакцинування населення складає майже 28%, а серед працівників сфери середньої освіти досяг маже 84%, гірша ситуація у дитячих садках

kritij-rinok-karantin-kramatorsk

В четверг, 23 сентября в Краматорске и на всей территории Украины начнут действовать правила желтой зоны. Что запретят и какие запреты смогут обойти вакцинированные

коментарі