reklama-v-kramatorsk-post-top
Важливо :: Життя громади :: 12 березня 2020 10:54 , Олексій Ладика
komissiya-protivoepidemiceskaya-karantin

У Краматорську офіційно оголосили про карантин: що буде з оплатою за харчування та гуртків

У Краматорську з 12 березня до 3 квітня запроваджується карантин в усіх школах та дитячих садочках.

Рішення щодо вишів, коледжів, професійно-технічних училищ та інших подібних закладів освіти будуть приймати органи, яким вони підпорядковані (обласний департамент освіти, Міністерство освіти).

Про це сьогодні вирішили на засіданні тимчасової міської протиепідемічної комісії, яке відбулося під головуванням мера Андрія Панкова, повідомляє Краматорське самоврядування.

Через карантин проведуть перерахунок оплат за харчування, а також за відвідування шкіл мистецтв та гуртків, що перебувають у підпорядкуванні Управління освіти чи Управління з гуманітарних питань.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Три краматорских вуза объявили карантин

Тим часом міська влада наголошує: у Краматорську не зафіксовано жодного випадку коронавірусу, а в Україні підтверджено лише один випадок. Карантин є превентивним заходом, спрямованим на стримування можливого розповсюдження нової хвороби.

"Ситуація у країні та місті є контрольована, уряд вживає всі необхідні заходи у боротьбі з поширенням коронавірусу", – йдеться у повідомленні.

Краматорське самоврядування нагадало, що з 5 березня у місті діє заборона на проведення масових заходів. Це розпорядження міського голови у є чинним та не скасоване.

Окрім того, з 12 березня сімейні лікарі за необхідності будуть відвідувати хворих вдома – краматорське Управління охорони здоров’я готує відповідний наказ.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на засіданні 11 березня ухвалив рішення ввести карантин у всіх навчальних закладах країни і заборонити масові заходи за участю понад 200 осіб. На такі заходи уряд пішов через загрозу епідемії коронавирусной інфекції в Україні та для запобігання поширенню COVID-19. Однак відповідну постанову уряд опублікував тільки близько восьмої вечора. Згідно з документом, карантин запроваджується в школах, дитячих садах, вузах та інших навчальних закладах з 12 березня по 3 квітня.

Пізно ввечері 11 березня Управління освіти підтвердило Kramatorsk Post, що карантин буде і в краматорських школах та дитсадках.

Інші статті на цю тему

vakcinaciya-privivka

Щеплення можуть отримати цільові групи та особи, які зареєструвалися у додатку "Дія"

koronavirus
vakcinuvannya-vid-covid-19-u-doneckij-obasti
коментарі