reklama-v-kramatorsk-post-top
Важливо :: Життя громади :: 27 березня 2020 20:52 , Олексій Ладика
avtobus-kommunalnii

У Краматорську змінюються умови перевезення пасажирів у комунальному транспорті

Скасовується умова щодо 10 пасажирів одночасно

З суботи, 28 березня, у Краматорську змінюються умови перевезення пасажирів у тролейбусах та комунальних автобусах.

Про це повідомляє Краматорське самоврядування.

Згідно з новою постановою Кабінету міністрів України, відтепер кількість пасажирів не повинна одночасно перевищувати половину кількості місць для сидіння (раніше було не більше 10 пасажирів), передбачених технічною характеристикою транспортного засобу та визначених у реєстраційних документах.

Окрім того, перевозити будуть лише тих пасажирів, які мають засоби індивідуального захисту. Кількість пасажирів буде вказана на кожному транспортному засобі.

Втім, режим спецперепусток поки що не впроваджується, уточнили Kramatorsk Post у прес-службі виконкому.

Нагадаємо, з 18 березня у міському громадському транспорті почали діяти обмеження, запроваджені урядом задля запобігання поширення коронавірусу COVID-19. Вони забороняли перевозити більше 10 пасажирів одночасно в трамваях, тролейбусах, автомобілях і автобусах, які виконують пасажирські перевезення на міських маршрутах. Крім того, на всій території України заборонені перевезення пасажирів автотранспортом в приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполученні.

Через декілька днів комерційні перевізники самостійно перейшли на новий графік роботи – тепер їхні автобуси та маршрутки перевозять людей з 5-30 до 10-00 годин та з 14-30 до 19-30 годин. В інший час перевезення пасажирів не виконується. На такий самий графік роботи перейшло КП “Краматорське трамвайно-тролейбусне управління”.

Окрім того, міський штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації завтердив перелік об’єктів критичної інфраструктури міста, а також форму спеціального квитка для проїзду в громадському транспорті під час карантину та порядок їх отримання. Всього затверджено дві форми квитків — одна для робітників медичних закладів, друга - для робітників підприємств критичної інфраструктури. У медичних представників в порівнянні з іншими пасажирами під час користування громадським транспортом буде перевага — їх до автобусів та тролейбусів будуть запускати першими.

Інші статті на цю тему

karantin-koronavirus

Краматорськ - серед лідерів за рівнем захворюваності

lokdaun-kramatorsk

Промислове виробництво в основному впало, а ось роздрібна торгівля зросла

avtobus-16a-kramatorsk

Пілотний проєкт з пересадочним квитком добігає кінця

коментарі