Важливо :: Життя громади :: 03 квітня 2020 17:35 , Олексій Ладика
koronavirus

У Дружківці помер дідусь, в якого експрес-тест показав підозру на коронавірус

Лікарі чекають на результати лабораторних досліджень

У Дружківці сьогодні помер літній чоловік, в якого експрес-тест показав підозру на коронавірус COVID-19.

Про це повідомляє Дружківська міська рада.

1 квітня бригада "швидкої" госпіталізувала чоловіка до Центральної міської клінічної лікарні з ознаками дихальної недостатності. Пацієнт не контактував з людьми, в яких підозрюють коронавірус або які повернулися з країн, де фіксуються випадки COVID-19.

У зв’язку з тяжкістю захворювання лікарі сьогодні провели обстеження аналізів чоловіка на COVID-19 за допомогою експрес-тесту і результат виявився позитивним. Виставлений діагноз: підозра на COVID-19.

Пацієнт перебував у тяжкому стані і сьогодні, 3 квітня, о 14:45 він помер.

У Дружківській міськраді повідомляють, що всі контактні особи померлого перебувають в ізоляції до отримання лабораторно підтвердженого результату, який остаточно підтвердить або спростує попередній діагноз.

Нагадаємо, у Донецькій області станом на ранок 3 квітня було вісім лабораторно підтверджених випадків коронавірусу COVID-19. Шість з них - у Маріуполі, один - у Базмуті, ще один - у Білозерську.

Що стосується Краматорська, то поки що жодного підтвердженого випадку COVID-19 немає. Загалом у 11 людей підозрювали хворобу, у десяти з них лабораторні дослідження її не підтвердили. Аналізи ще однієї людини досліджують.

Інші статті на цю тему

коронавирус врач больница

Ще 157 людей отримали позитивні результати ПЛР-тестів

коронавирус ковид (1)

Одна людина померла

koronavirus

Одужало 266 краматорців

коментарі