Важливо :: Життя громади :: 15 квітня 2020 16:37 , Олексій Ладика
sud1

За місяць у Краматорську нікого не покарали за порушення карантину

Суд розглянув 4 з 11 протоколів, які надійшли за цей час

Минув понад місяць від дня, коли уряд запровадив "коронавірусний" карантин на території всієї країни, а парламент ухвалив штрафи за порушення його обмежень.

За цей час до Краматорського міського суду надійшло 11 протоколів щодо порушення правил карантину. Судді розглянули чотири з них, ще сім перебувають на розгляді і рішення за ними ще не ухвалені.

Про це у відповідь на запит Kramatorsk Post повідомила суддя-спікер Краматорського міського суду Анастасія Михальченко.

Три розглянуті провадження судді закрили через відсутність події і складу правопорушення. Ці справи стосувалися продавчині магазину "Трьошка" у Старому місті та жінки, яка продавала штучні квіти на зупинці у тому ж мікрорайоні, а також водія "Mercedes", який перевозив 12 пасажирів сполученням "Харків-Краматорськ".

Про перші дві справи ми писали - докладніше про них ви можете прочитати на сайті Kramatorsk Post.

Щодо справи водія, то суд зазначив, що постанова Кабінету міністрів України щодо карантинних обмежень забороняє регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському, внутрішньообласному і міжобласному сполученні (крім перевезення легковими автомобілями).

Дослідивши, як саме українське законодавство визначає регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення, суддя прийшла до висновку, що дії водія "Mercedes" під це не підпадають. Він не перевозив пасажирів на автобусному маршруті загального користування за умовами, визначеними паспортом маршруту, і не мав письмового договору на послуги перевезення пасажирів.

Ще один протокол, який надійшов до Краматорського суду від поліції, стосувався жінки, яка по вул. О. Тихого продавала з кіоску чебуреки власного приготування. Цей протокол суд повернув правоохоронцям для належного оформлення.

Інші статті на цю тему

lokdaun-kramatorsk

Промислове виробництво в основному впало, а ось роздрібна торгівля зросла

kritij-rinok-karantin-kramatorsk

В четверг, 23 сентября в Краматорске и на всей территории Украины начнут действовать правила желтой зоны. Что запретят и какие запреты смогут обойти вакцинированные

krasnaya-zona-karantin

Обмеження не будуть діяти у випадках 100-відсоткової імунізації співробітників та відвідувачів закладів

коментарі