Важливо :: Життя громади :: 17 квітня 2020 19:41 , Олексій Ладика
remont-dorogi-o-tixogo

"Будівництво століття": як ремонтують дорогу по Олекси Тихого

Капітальний ремонт мають завершити наприкінці жовтня

На вулиці Олекси Тихого продовжуються капітальний ремонт дороги, який мер Краматорська Андрій Панков називає "будівництвом століття".

"Вулиця Олекси Тихого - найбільш навантажена транспортна магістраль міста. За своїм масштабом ремонтні роботи, що зараз там тривають, для Краматорська без перебільшення є "будівництвом віку". Починаючи з 1980-х років, наше місто не бачило ще дорожніх робіт, масштаб та складність яких можна було б порівняти з нинішніми", – написав він у Facebook у п'ятницю, 17 квітня.

За словами Панкова, на ділянці від ТЦ "Амстор" до вул. Дружби йде укладка нижнього шару асфальтобетону та шарів з органо-мінеральних сумішей. Через велику інтенсивність дорожнього руху транспорту роботи виконуються вночі при відключеному електричному живленні тролейбусної контактної мережі. Під час виконання робіт рух транспорту організовано по одній смузі.

Міський голова нагадав, що загалом роботи йдуть на ділянці вулиці довжиною 6 км. Завершити ремонт планують до кінця жовтня. Гарантійний термін функціонування нового дорожнього покриття до першого ремонту - від 5 до 10 років. Загальна вартість проєкту складає 265 млн грн. з яких 192 млн грн – з обласного бюджету, а решта – з міського.

Що ще зроблять під час ремонту:

– остаточно та системно вирішать проблему відводу стічних вод.

Андрій Панков: "Нову дорогу буде виконано у двоскатному виконанні – дощова вода буде відводитися с кожної зі сторін полотна окремо. Під частиною узбіччя, де раніше було прокладено трамвайну лінію, буде створено ливневу каналізацію на всій довжині 6 км ділянки дороги. З іншого боку дороги ливневі води будуть відводитися в цю каналізацію через труби, прокладені під дорожнім полотном. Це ті самі поперечні канави, що зараз так дратують краматорських водіїв. Фактичні глибина деяких з них сягає 8 метрів. Це дійсно незручно, але необхідно – альтернативою може бути тільки повне перекриття дороги для руху транспорту.

Магістральна ливнева каналізація буде складатися з труби діаметром від 300 до 800 мм. Перед тим, як бути скинутими в Торець, ливневі води будуть проходити спеціальну обробку в трьох локальних очисних спорудах, що також створюються в рамках проекту ремонту дороги. В цих спорудах встановлять уловлювачі оливи, мастил та нафтопродуктів. Пісок та інші шкідливі для екосистеми речовини також будуть відокремлюватися з води в цих спорудах. Вода з магістралі буде потрапляти в річку максимально очищена від шкідливих сполук.

Буде повністю відновлено та гармонізовано з’їзди та примикання всіх інших доріг з урахуванням необхідних уклонів".

- на перехресті на Новому Світі демонтують трамвайні рейки з одночасним видаленням грунту до рівня плит підземного переходу.

Після цього зроблять гідроізоляцію цих плит та проведуть заміну дорожнього покриття.

- після завершення всіх робіт на дорозі нанесуть дорожню розмітку, на зупинках громадського транспорту збудують нові павільйони.

Панков зазначив, що ремонт тротуарів та створення велодоріжок цим проектом не передбачено. Їх включено до іншого проекту, фінансування якого поки що не передбачено. Вартість цього іншого проекту з велодоріжками складатиме близько 54 млн грн.

Інші статті на цю тему

staraya-ploshchad-mira-kramatorsk

Програму будівництва та ремонту об'єктів інфраструктури виконали на 69,6%

9-shkola-kramatorsk

Міська влада знову подаватиме невідремонтовані об'єкти на фінансування від ЄІБ

vulicya-oleksi-tihogo

Загальна сума ремонту – 16,6 млн грн

коментарі