Важливо :: Життя громади :: 28 квітня 2020 13:32 , Олексій Ладика
kramatorskii-sud

У Краматорську першу людину покарали штрафом у 17 тис. грн за порушення карантину

Жінка продавала шкартпетки та рукавички у Старому місті

Суддя Краматорського міського суду Юлія Сухоручко оштрафувала жінку, яка торгувала непродовольчими товарами, за порушення правил карантину.

Рішення щодо цієї справи оприлюднено в Єдиному реєстрі судових рішень.

27 березня, близько 16:30, жінка продавала шкарпетки та рукавички на перехресті вулиць Сіверська та Шкільна у Старому місті, коли до неї підійшли працівники поліції та склали протокол за порушення.

У судове засідання, яке відбулося 6 квітня, продавчиня не з'явилася, хоча її повідомили телефонограмою про дату та час розгляду справи.

Підставою для визнання жінки винною у порушенні карантину стали поліцейський протокол, фотографії, додані до нього, а також письмові пояснення порушниці, в яких вона розповіла, що того дня, о 15:00, почала торгувати на дерев'яному стільці шкарпетками та рукавичками. Окрім того, з'ясувалося, що жінка зареєестрована як фізична особа-підприємець, вид її діяльності зареєстрований як "роздрібна торгівля з лотків і на ринках текстильними виробами, одягом, і взуттям".

У підсумку суд вирішив оштрафувати продавчиню на 17 тисяч гривень.

Суддя-спікер Краматорського міського суду Анастасія Михальченко зазначила у коментарі Kramatorsk Post, що це перше подібне рішення суду.

Наразі в Єдиному реєстрі судових рішень оприлюднено рішення щодо 11 протоколів за порушення карантину. В інших десяти судді закрили справи за відсутності складу правопорушення чи повернули протокол до поліції для належного оформлення.

Зазначимо, що станом на 21 квітня до судів Донецької області надійшов 231 протокол щодо порушення правил карантину. 29 з них судді повернули назад до поліції, у тому числі для належного оформлення. 60 справ судді розглянули і за 12 з них винесли рішення покарати порушників – попередженнями або штрафами. Ще 142 справи не розглянуті, повідомляє Державна судова адміністрація України.

Інші статті на цю тему

krasnaya-zona-karantin

Обмеження не будуть діяти у випадках 100-відсоткової імунізації співробітників та відвідувачів закладів

karantin

Лише "зелений" ковід-сертифікат звільняє від усіх обмежень

shkola-karantin-koronavirus

Ковід продовжує поширюватися серед краматорських дітей

коментарі