Важливо :: Життя громади :: 15 травня 2020 16:45 , Олексій Ладика
den-znanii-9-skola5

Стало відомо, коли і як у краматорських школах завершиться навчальний рік

Останнього дзвоника не буде, а ось випускні провести можна, якщо дозволить ситуація

Останній навчальний день у краматорських школах цього року буде 29 травня.

Про це повідомила начальниця управління освіти Краматорської міської ради Марина Мозольова, передає Краматорське самоврядування.

"14 травня на нараді з директорами шкіл ми визначили датою завершення 2019-2020 навчального року – 29 травня, яке буде останнім навчальним днем. До цієї дати в усіх класах має відбуватися дистанційне навчання, проведення залікових, контрольних та підсумкових робіт", – сказала вона.

За словами Мозольової, останніх дзвоників та традиційних урочистих лінійок у школах цього року не буде. А ось випускні провести можливо, якщо цього дозволятимуть епідеміологічні умови.

"Сьогодні, проводячи нараду з директорами, я налаштовувала своїх колег демократично поставитися до цього питання у разі проведення ЗНО, яке є масовим заходом. Під час проведення ЗНО у великих пунктах тестування буде працювати до 300 людей. Тільки обслуговуючого персоналу там буде до сотні, а ще будуть абітурієнти. Тому це масові заходи.

Якщо ми проводимо вже такі масштабні масові заходи, то, напевне, варто спрацювати і не псувати дітям та батькам свято, яке відбувається раз у житті. Тому на проведення таких урочистих педагогічних рад, з урочистим врученням документів, ми налаштовані", – сказала очільниця управління освіти.

Оцінювання учнів відбуватиметься на підставі врахування оцінок за період дистанційного навчання, оцінок за контрольні роботи, та найголовнішою буде оцінка за перший семестр.

Учні дев’ятих класів цього року звільнені від державної підсумкової атестації. Вони отримають документи про освіту орієнтовно з 15 по 19 червня.

Що стосується випускників 11 класів, то вони мають пройти зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО). Міністерство освіти та науки України бачить два сценарії щодо його проведення. У краматорському управлінні освіти налаштовані працювати за сценарієм №1, за яким з 25 червня починається сесія ЗНО.

Інші статті на цю тему

vipuskniki-ta-yih-vchitelki

Випускники отримають по 20 тис грн, а їх вчительки - по 25 тис грн

vakcinaciya-privivka

Якщо Донеччина потрапить до "жовтої", "помаранчевої" чи "червоної" зони, а рівень вакцинації вчителів буде менший за 80%, то школа працюватиме дистанційно

rejting-shkil-doneckoyi-oblasti

Дві школи потрапили до ТОП-10 області

коментарі