Важливо :: Життя громади :: 20 травня 2020 10:32 , Олексій Ладика
tualet

У Краматорську почали встановлювати сучасні модульні туалети

Вбиральні з'являться у Старому місті та поблизу площі Миру

У сквері Слави, що у Старому місті, почали встановлювати сучасні модульні вбиральні. Туалет буде розташовуватися навпроти військового комісаріату, повідомляє Краматорське самоврядування.

Вбиральня буде виготовлена з нержавіючої сталі в атнивандальному виконанні, в ній буде три кабінки. Одна з кабінок пристосована для людей з інвалідністю. Також до цієї кабінки зможе заїхати мама з візочком – там є спеціальний пеленальний столик для немовлят. У вбиральнях постійно буде гаряча та холодна вода – конструкцію планується оснастити бойлерами. Приміщення також обладнають системою обігріву в холодну пору року.

20 травня такий самий туалет почали встановлювати неподалік від перетину вулиць Академічної та Катеринича поблизу скверу Профсоюзів. Влада запевняє, що зелені насадження під час облаштування нового об’єкту не постраждають.

Раніше Kramatorsk Post повідомляв, що депутати Краматорської міської ради ухвалили рішення про виділення коштів на придбання та встановлення на території Краматорська двох сучасних модульних вбиралень (туалетів). Втілювати рішення міської ради в життя було доручено комунальному підприємству КАТП 052810.

Після цього КАТП розіграло в системі електронних торгів Prozorro чотири лоти на установку платних громадських туалетів. Вартість кожного лота 1,33-1,37 млн гривень. Тендер виграла будівельна фірма КП "Донтехно" з Краматорська.

Інші статті на цю тему

obshchestvennyy-tualet-kramatorsk

Уборные не работают из-за проблем с заключением договоров с РЭС

obshchestvennyy-tualet-kramatorsk

Такі наслідки масових заходів у святкові дні

obshchestvennyy-tualet-staryy-gorod-kramatorsk

Міська влада хоче кожного року будувати дві нові вбиральні

коментарі