Важливо :: Політика :: 05 серпня 2020 11:57 , Олексій Ладика
valerii-vlasenko

Лідер "ЄС" у Краматорську запропонував "ДемСокирі" об'єднатися на місцевих виборах

Що відповіли у "ДС"?

Керівник краматорського міського осередку партії "Європейська Солідарність" ("ЄС") Валерій Власенко (на фото) запропонував "Демократичній Сокирі" ("ДС") об'єднатися для походу на місцеві вибори, що відбудуться 25 жовтня.

На своїй сторінці у Facebook Власенко написав, що йому дуже приємно, що у Краматорську з'явилася "Демократична Сокира", яка має спільні є "Європейською Солідарності" погляди.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Власенко: "Европейская Солидарность" не поддержит "чужих" кандидатов на выборах мэра Краматорска

"Але далі вас чекає тернистий шлях розвитку до визнання та підтримки. Перед початком передвиборчих перегонів мене не покидає думка, що в Краматорську демократичні партії в бій йти повинні в одному строю! Як це зробити?", – написав лідер "ЄС" у Краматорську.

Власенко також додав у коментарях, що, на його думку, реальний рейтинг "ЄС" у Краматорську складає 10-12%.

Керівник "ДемСокири" у Краматорську Юрій Трембач у відповідь погодився, що ці дві партії мають дуже схожі позиції "у системних питаннях безпеки, територіальної цілісності чи євроатлантичного вектору розвитку країни". Але він не впевнений, що демократичні партії мають йти разом на вибори.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Глава "ДемСокири" Краматорска рассказал, будет ли партия участвовать в местных выборах

"Щодо перегонів є велике питання, чи мають демократичні партії взагалі "ходити строєм". Демократичні партії мають приймати демократичні рішення - активом і симпатиками - і співпрацювати одна з одною на підставі цих рішень. Я думаю, нам варто почати з домовленостей про взаємну повагу між проєвропейськими партіями, про взаємну допомогу під час виборчого процесу, взаємний обмін інформацією і т. п. Треба зустрічатися і розмовляти щодо цього", – написав Трембач у коментарях до допису Власенка.

Зазначимо, що на минулих місцевих виборах 2015 року "ЄС", яка тоді називалася "Блок Петра Порошенка "Солідарність", отримала 10,6% голосів, і п'ять представників цієї політичної сили у підсумку стали депутатами міської ради. На минулорічних парламентських виборах краматорські виборці віддали "ЄС" 6,43% голосів.

"Демократична Сокира" поки що не брала участі у жодних виборах, тому її справжній рейтинг у Краматорську визначити важко.

Інші статті на цю тему

deputati-es-za-poroshenka-kramatorsk 1

Звернення до президента з цього приводу не підтримав ніхто, окрім самих депутатів "ЄС" та міського голови

deputati-vid-es 2

Так депутати відреагували на нещодавній “трояндовий” скандал за участю Олександра Гончаренка

zustrich-goncharenka-na-zpit-es (1)

А саме, скільки міська влада запланувала та фактично витратила грошей з бюджету на ці потреби за весь час великої війни

коментарі