Важливо :: Життя громади :: 21 серпня 2020 11:33 , Олена Круглова
floda1

Флешмоб, військова техніка та скульптури: як Краматорськ святкуватиме День незалежності

Гучних концертів та масштабних заходів через коронавірус місцева влада проводити не планує

Цього року через адаптивний карантин перелік заходів до Дня незалежності України досить скромний, але цікавий.

До Дня державного прапору, 23 серпня, містян запрошують приєднатися до загальноміського флешмобу «Краматорськ у Прапорах». Краматорчанам пропонується прикрасити державними прапорами свої домівки та автівки, а власні фотографії з прапором розміщувати у соцмережах із хештегом #краматорськупрапорах.

Того ж дня, 23 серпня, у небо над Краматорськом на повітряних кульках планують запустити 20 метровий прапор України.

В День незалежности, 24 серпня, біля будівлі виконкому відбудеться виставка-показ сучасної військової техніки.

Також 24 серпня у сквері Лабіринт об 11 годині відбудеться відкриття багатоскульптурного витвору відомого краматорського скульптора В'ячеслава Гутирі “Народжені в Україні”, встановлення якого ініціював Клуб підприємців Краматорська та підтримано було міської художньою радою і депутатами.

Донецький обласний краєзнавчий музей (вул. Академічна, 84) оголошує День відкритих дверей. З 13:00 біля входу до музею працюватиме виставка "Громадянський подвиг в АТО". З 13:30 відбуватимуться майстер-класи та працюватиме дитяча зона. О 15:00 почнеться зустріч у рамках проекту "Ген непокори" – діалоги про здобуття української незалежності на Донеччині.

О 17.00 в День незалежності Клуб підприємців Краматорьска запрошує усіх містян долучитися до святкової ходи. Збір назначений біля «Літака» поруч із ЦВР, сама хода відбудеться вулицями Ярослава Мудрого – Двірцева – площа Миру.

Інші статті на цю тему

den-nezalezhnosti-u-kramatorsku-zatavka

Цьогоріч основним простором святкування став Сад Бернацього, де одночасно працювало безліч локацій і кожен відвідувач мав змогу знайти собі заняття за смаком

flag-ukrainy

Як 30 років незалежності закарбувалися у пам'яті мешканців Краматорська

IMG_20210824_172921_944

Люди з прапорами пройшлися від "Літака" до площі Миру

коментарі