Важливо :: Життя громади :: 19 червня 2020 15:19 , Краматорск Пост
school

24 школи з Краматорська прийняли учать у Конкурсі соціальних ініціатив

Освітяни 24 шкіл міста разом із школярами та батьками планують покращити шкільне середовище.

Два тижні тому Фонд «Об'єднання»  оголосив конкурс в рамках програми «Локальні дії: глобальні зміни» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках TransitionPromotionProgram. В рамках конкурсу в місті буде профінансовано три проєкти на суму 45000 гривень кожний. До 14 червня школи повинні були надати концепції своїх соціальних ініціатив.

Здебільшого ініціативи спрямовані на покращення навчального та дозвільного середовищ школярів. Кожен проєкт, у разі перемоги, освітяни будуть реалізовувати разом зі школярами та їх батьками. Наступного тижня активісти навчальних закладів пройдуть онлайн-навчання з проєктного менеджменту та матимуть нагоду покращити свої проєкти. 

Після цього відповідні проєкти будуть опубліковані в Системі OpenSchool, де користувачі матимуть можливість проголосувати за ті, що їм сподобаються. По закінченню голосування Конкурсна комісія визначиться з переможцями які приступлять до реалізації своїх ініціатив.

Інші статті на цю тему

goncharenko-centr-kramatorsk-trening

Розклад безкоштовних заходів у трьох локаціях

systema-ohorony

В школах и детских садах Краматорска устанавливают системы видеонаблюдения и сигнализации

homeschooling-main

Что такое домашнее обучение, почему оно становится особенно популярным сейчас, какие плюсы и минусы - мы узнали у жителей Краматорска, чьи дети перешли на такую форму образования

коментарі