Важливо :: Життя громади :: 21 вересня 2020 19:13 , Олексій Ладика
plr-laboratoriya

300 тестів на коронавірус на добу: у Краматорську відкрили нову ПЛР-лабораторію

21 вересня у Краматорську на вул. Аероклубна, 2, відкрили нову ПЛР-лабораторію.

Головний санітарний лікар Донецької області Василь Гончаренко розповів, що у цій лабораторії будуть проходити ПЛР-дослідження, які дають стовідсоткове підтвердження діагнозу. Початкова потужність - 160 тестів на добу, але їх кількість буде збільшуватись.

"У процесі роботи ми розраховуємо робити до 300 тестів на добу. На даний момент лабораторія буде приймати лише зразки, спрямовані лікарями, можливості зробити тест без нагальної потреби або за кошти пацієнта поки що неможливо. Паралельно з відкриттям лабораторії будуть проходити навчання від спеціалістів ВООЗ з роботи з новим обладнанням, противірусної та протиепідемічної безпеки", - цитує Гончаренка прес-служба Донецької ОДА.

ПЛР-лабораторію подарувало Європейське Бюро ВООЗ в Україні. Лабораторія у Краматорську стала п'ятою у Донецькій області. Сьогодні також відкрили лабораторію у Торецьку, яку придбали за кошти обласного бюджету.

Інші статті на цю тему

doshkilnu-grupu-vidpravleno-na-karantin

На 22 жовтня у Краматорську 4 дошкільні групи знаходяться на самоізоляції

koronavirus-kovid-kramatorsk

Серед захворілих 61 людина знаходиться на самоізоляції, 2 людини шпиталізовано

progolosuvati-vdoma (1)

Краматорці, що перебувають на самоїзоляції через коронавірус, мають час до 20.00 23 жовтня звернутися до ДВК із заявою проголосувати вдома

коментарі