Важливо :: Гроші :: 03 травня 2023 12:55 , Краматорск Пост
repaircover

4,4 мільйона гривень заплатила Краматорська міська рада за ремонт будинків

Роботи на обох будинках відбувалися ще у грудні 2022 року

Наприкінці минулого року Управління житлово-комунального господарства Краматорської міської ради уклало ще два контракти з приватною підприємницею Валентиною Андрєєвою на відновлення житлових будинків після обстрілів. Проте, відзвітувала про укладання цих договорів лише зараз.  Про це повідомляє Дій-Краматорськ

2,8 мільйона було сплачено за ремонт покрівлі будинку по вул. Ювілейній, 35. Сам договір у системі ProZorro не оприлюднено, але з опису лота можна зробити висновок, що це не аварійний, а звичайний поточний капітальний ремонт. 

Ще 1,6 мільйона було сплачено за аварійно-відновлювальні роботи у будинку по вул. Академічній, 66. 

Ремонт даху будинку по Академічній, 14 листопада 2022 року (Фото – Ілля Андреєв/Kramatorsk Post)

Судячи з опису закупівель, роботи на обох будинках відбувалися у грудні 2022 року. 

Валентина Андрєєва вже отримувала від міської ради підряд майже на 3 мільйони гривень на відновлення будинків після обстрілів.  

Тоді ж виявилося, що у неї один на двох з  ФОП Андрій Гуришкін номер мобільного телефону та електронна пошта, яку використовує краматорське приватне підприємство «Алатир», яке займалося обслуговуванням житлового фонду Краматорська до передачі його «Ладісу»

За інформацією Дій-Краматорськ ця підприємниця також тісно пов'язана з приватним підприємством «Омфал 2», яке з 2016 року отримує різноманітні замовлення на будівельні та ремонтні роботи у Краматорську. Власником та керівником цього підприємства є Михайло Попов. 

Після початку збройної агресії він регулярно бере участь у нарадах з питань ЖКГ у Краматорській міській адміністрації, хоча не займає жодних керівних посад ані в комунальних підприємствах міста, ані в компаніях, які займаються обслуговуванням житла. Однак у 2020 році під час виборів до Краматорської міської ради в автобіографії він зазначив місцем роботи посаду заступника керівника управляючої компанії «Ладіс». 

Звернули увагу у Дій-Краматорськ на сторінку Михайла Попова у Фейсбуці: там головним чином агітаційні матеріали партії «Слуга Народу», від якої він балотувався до міської ради, передвиборчі звернення Максима Єфімова та матеріали на підтримку чинного керівника Краматорська Олександра Гончаренка. 

 

Інші статті на цю тему

remont

І як вони пов'язані між собою і з міською владою

shkola-15-obstril-1

Вона постраждала минулого року внаслідок обстрілу міста рф

sichovih-strilciv-13 (1)

Та посилається на власну оцінку й задоволеність ремонтом мешканців будинку