Цікаво :: Review :: 02 лютого 2024 20:47 , Краматорск Пост
mono-pizza

5 причин відвідати піцерію "MonoПіца"

містить рекламні лінки
Піцерія "MonoПіца" це мережа закладів в Україні, яка пропонує смачну піцу і відмінний сервіс. Ми наведемо 5 причин чому вам слід відвідати піцерію "MonoПіца".

Піцерія "MonoПіца" незважаючи на новизну на ринку, швидко набула популярності в Києві. Причиною цього є не тільки різноманітність меню або насичений смак страв. Піцерія виділяється серед інших оригінальними рецептами, швидкою доставкою та вигідними акціями. У цьому легко переконатися, якщо просто зараз оформити замовлення.

Головні причини популярності "МопоПіцца"

Якщо ознайомитися з меню піцерії https://kyiv.monopizza.com.ua/, одразу привертає увагу різноманітність страв. Тут можна вибрати не тільки піцу в різних варіаціях, а й закуски, десерти та напої. Крім цього, стати гостем піцерії варто з низки інших причин.

Збереження італійських традицій

Незважаючи на прагнення додати в уже популярні рецепти піци щось нове, італійських традицій "MonoПіца" продовжує дотримуватися. Це проявляється відразу в декількох аспектах. Наприклад, при приготуванні тіста використовується тільки цільнозернове борошно, а інгредієнти підбираються таким чином, щоб вони поєднувалися між собою. 

Користь для здоров'я

"МопоПіца" пропонує не просто корисну піцу, а щось більше. Обираючи її, відкриваються такі переваги:

  • закваска без дріжджів;
  • натуральні соуси;
  • в основі тіста цільнозернове борошно;
  • використовуються тільки якісні топінги.

З огляду на авторський підхід до приготування піци, її смак зможе порадувати справжнісіньких гурманів. 
Сміливість до експериментів


Ви справжній шанувальник піци і думаєте, що вас уже нічим не здивувати? Довірте це піцерії "МопоПіцца". Солодка піца з горіхами кеш'ю або м'ясна з різноманітністю начинок? Настільки популярна "Дьябола" з оригінальним соусом або "Американа" з картоплею фрі в основі? Яку б піцу з меню не було обрано, її смак може здивувати. 

Швидка доставка по Києву

"MonoПіца" доставляє в усі райони міста. За рахунок швидкої доставки піца приїде до Вас ще гарячою і вдасться насолодитися як тонким хрустким коржем, так і моцарелою, що тягнеться. Точні терміни доставки завжди обговорюються, але в середньому, на це йде до 90 хвилин з моменту оформлення замовлення. 

Безкоштовний додаток

Тепер відстежувати статус замовлення стало ще простіше. Піцерія пропонує скористатися мобільним додатком, завантажити який можна безкоштовно. Доступний він як на Android, так і на iOS. Щойно оформлено замовлення, відразу відображається його статус аж до моменту отримання.