Корисно :: Довідник :: 05 квітня 2021 18:50 , Краматорск Пост
slugba-zajnyatosti-coll-centr-cover

6 квітня розпочинає роботу Call-центр підтримки клієнтів Донецької обласної служби зайнятості

він надасть змогу оперативно реагувати на запити населення та роботодавців регіону та прийматиме пропозиції щодо покращення роботи Служби

«Call-центр стане додатковим дієвим інструментом у роботі служби зайнятості Донеччини. Окрім консультування наших клієнтів, він надасть змогу оперативно реагувати на запити населення та роботодавців регіону», – говорить директор Донецької обласної служби зайнятості Валентина Рибалко.

testТелефонуйте за безкоштовним номером 0 800 33 61 67 та дізнавайтесь про:

- послуги служби зайнятості для населення та роботодавців;

- електронні сервіси Донецької обласної служи зайнятості;

- діючі програми та міжнародні гранти;

- контактні телефони та Skype адреси центрів зайнятості Донеччини та багато іншого.

Крім консультаційних та роз’яснювальних послуг, можна буде надати свої пропозиції щодо покращення роботи конкретного центру зайнятості чи служби зайнятості в цілому.

Не можна буде отримати інформацію щодо виплати допомоги по безробіттю та іншу конфіденційну інформацію конкретної особи.

Сall-центрі працює за п’ятиденним робочим тижнем. Дзвінки приймаються без перерви з понеділка по четвер з 9.00 до 18.00, у п’ятницю – з 9.00 до 16.45. Субота та неділя – вихідні дні.

Call-центр створений за фінансової підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру та призначений для оперативного реагування на турбуючі громадян питання щодо зайнятості, отримання роз’яснень та відповідей в дистанційному форматі «тут і зараз».

Інші статті на цю тему

1-img-6800
greenlab
majster--klas-perukari

Підприємства і навчальні заклади Краматорська заохочували безробітних, школярів та студентів знайти роботу у нашому місті

коментарі