Цікаво :: Review :: 20 квітня 2023 12:17 , Краматорск Пост
drive-safe

9 важливих заходів безпеки на дорозі

містить рекламні лінки
Дізнайтеся про 9 важливих заходів безпеки на дорозі. Дотримання цих правил допоможе зменшити ризик дорожньо-транспортних пригод і зберегти ваше життя.

Плануєте поїхати в інше місто, регіон, країну? Водіям потрібно знати, що в дорозі може трапитися багато різних пригод, які можуть затримати, а іноді й бути небезпечними для здоров'я, життя. Збираючись у дорогу перевірте стан машини, тиск у шинах, кількість пального, наявність документів. Не забудьте, що відсутність страховки веде до штрафу, тому не витрачаючи часу можна оформити ОСЦПВ онлайн, це захистить від можливих витрат у разі ДТП. Про решту заходів безпеки – далі.

Нічна дорога

Виїхати ввечері, під ранок дістатися в потрібне місце спокійно порожньою дорогою, трохи відіспатися і начебто й часу не втрачав – задум багатьох. Є тут один істотний мінус, якщо більшу частину життя вночі звикли спати, а за кермом проводити не багато часу, краще відмовтеся від плану. Велика ймовірність заснути або втратити концентрацію на дорозі, не кажучи про стомлюваність, із якою декілька годин ранкового відпочинку не впораються.

Страховка

Не ігноруйте можливість застрахувати автомобіль перед поїздкою. Простежте, аби в обов'язкової страховки не закінчився термін. Крім того, бажано мати двосторонній захист та придбати КАСКО, тим паче, що зробити це можна зазвичай в одного страховика – Green Travel.

Вийти з машини

Іноді так хочеться зупинитися і розім'яти ноги, проте робити це потрібно виключно в спеціально відведених місцях. Особливо таке правило стосується умов із поганою видимістю. Якщо ж нагальна потреба все-таки є, максимально залиште трасу, увімкніть фари, за можливості одягніть світловідбивний жилет та не залишайте відчиненими двері.

Знаки

Перед поїздкою повторіть ПДР, вивчіть знаки. Є багато таких, котрі в звичайних умовах міського життя можуть не зустрічатися.

Документи

Тримайте їх завжди при собі виходячи з машини, бажано упаковані в герметичний чохол для захисту. Деякі водії рекомендують їх скопіювати і тримати в різних місцях. Більш сучасне рішення – оформлення ОСЦПВ онлайн – так цифровий документ завжди буде в смартфоні. Теж саме стосується водійського посвідчення, тепер його можна мати в електронному варіанті через Дію.

Аптечка

Хто сказав, що в ній мають бути тільки обов'язкові препарати? Наповніть її тими медикаментами, які можуть знадобитися особисто вам.

Попутники

Звісно, веселіше, коли ще хтось супроводжує в дорозі, а для декого це спосіб трохи заробити, підвозячи людей. Однак випадкових пасажирів варто остерігатися, адже невідомо які вони переслідують цілі.

Речі

Навіть порожній рюкзак із різними дрібницями може зацікавити грабіжників. Розбите скло, злом, трата нервів, грошей та сил не варті цього. Залишаючи машину не забудьте все максимально заховати.

Потрібні контакти

Телефони близьких, рятувальних служб, страхової Green Travel завжди мають бути «під рукою». Особливо це важливо під час далеких або закордонних поїздок.

Комунікації

Виїжджайте із зараженими девайсами і гаджетами, необхідні карти із помічниками в навігації також краще завантажити заздалегідь.  Це допоможе не залишитися посеред дороги в невіданні.

Попри те, що моментів, які треба врахувати в дорозі досить багато, вони легкі для виконання. Достатньо лише все продумати, за потреби виділити трохи додаткового часу і повернувшись ви зможете поділитися лише позитивними історіями з поїздки.