Цікаво :: Review :: 13 лютого 2021 18:23 , Анна Андрєєва
den-otkritikh-dverey-v-medicinskom-universitete-2

Абітурієнтам розповіли і показали, чому вчать у медуніверситеті

День відкритих дверей в Донецькому національному медичному університеті відбувся 13 лютого в другому корпусі Донецької машинобудівної академії.

Проректор вишу Олександр Герасименко описав чотири спеціальності, на які можна вступити до університету: медицина, педіатрія, стоматологія та фармакологія.

Тим, кого цікавили більш вузькі спеціальності, такі як хірург, психіатр, травматолог і тому подібні, пан Олександр пояснив, що саме медичний факультет в подальшому відкриває ці напрямки: на шостому курсі студенти будуть проходити інтернатуру в обраній ними спеціальності.

test

Секретар приймальної комісії Ігор Іващук розповів про порядок подання документів, предметах, необхідних для вступу і мінімальному порозі балів по ЗНО.

Заступник голови профкому Микола Гмошінскій звернув увагу на пільгові групи населення, для яких особливі умови вступу. Так само він пояснив, що є можливість, що при необхідності, перевестись з однієї спеціальності на іншу.

test

«Сьогоднішній захід присвячений зустрічі з абітурієнтами, щоб познайомити їх з порядком вступу до нашого вищого навчального заходу, ми проводимо певну профорієнтаційну роботу і розповідаємо, як можна отримати ту чи іншу спеціальність. Звичайно, ми розповіли про студентське життя: що в нас прекрасна художня діяльність, у нас є майстри спорту як України, так і міжнародного класу. Окрім того ми розповіли, що в нас хороші умови для проживання в гуртожитках, які ми орендуємо. Тобто у нас є всі умови для навчання», - так описав захід Олександр Герасименко.

Після зустрічі люди за бажанням поділилися на дві групи для відвідування симуляційної та анатомічного класу, де їм показали будову тіла людини, будову тканин та техніку з допомогою якої студенти спочатку набувають свої навички.

коментарі