Важливо :: Життя громади :: 20 жовтня 2021 18:59 , Олена Круглова
proyekt-korpusu-dnmu-u-kramatorsku (1)

Адміністрація медуніверситету погодилася розмістити навчальний корпус у колишній будівлі СКМЗ

А також погодилася розмістити студентів та співробітників вишу в запропонованих владою гуртожитках

Адміністрація Донецького національного медичного університету (ДНМУ) та міська влада дійшли порозуміння щодо будівлі СКМЗ, яку місто має купити у завода для облаштування там навчального корпусу вишу.

Про це розповів у фейсбуці ректор університету Петро Кондратенко. У своєму пості він повідомив про те, що вчора відбулася чергова зустріч представників університету з міським головою Краматорська Олександром Гончаренком. В результаті сторони дійшли згоди, а саме:

  1. "Міська рада зробить все можливе, щоб наші студенти та викладачі мали максимум можливості навчатися і навчати, а також займатися лікувальною роботою в закладах охорони здоров’я Краматорська.
  2. Найближчим часом місто передасть університету в оренду гуртожиток для студентів по вул. Рибинській, 160а. А в наступному році завершить ремонт в невеликій частині цього гуртожитку.
  3. Завтра очікуємо від міської ради письмову пропозицію про можливість поселення 17 сімей ТПО-науково-педагогічних співробітників у службове житло по вул. Абая, 4. Одразу після цього розмістимо інформацію на сайті університету, повідомимо завідувачів кафедрами, створимо комісію і запропонуємо бажаючим звернутися із заявою до комісії. Плануємо завершити цю роботу та передати списки майбутніх господарів квартир до міської ради до кінця жовтня, тому що 15 листопада місто планує вже вручити бажаючим ключи від квартир.
  4. Узгодили всі проблемні питання стосовно ремонту адміністративної будівлі СКМЗ та прилеглої території", - перелічив пункти домовленостей з краматорської владою пан Кодратенко у своєму пості.

Також він опублікував декілька проєктних фото майбутнього корпусу ДНМУ після реконструкції.

Проєкт корпусу ДНМУ у Краматорську

Проєкт корпусу ДНМУ у Краматорську

Проєкт корпусу ДНМУ у Краматорську

Нагадаємо, нещодавно пан ректор також публікував на своїй сторінці у фейсбук пост про огляд будівлі СКМЗ. І в ньому виразив свої сумніви та певні незадоволення адмінбудівлею СКМЗ в якості навчального корпусу вишу.

Тоді в фейсбуці краматорці жваво обговорювали цю тему і неодноразово висловлювали думку, що міська влада підіграє нардепу Максиму Єфімову, який у такий спосіб вирішив вигідно позбавитись непотрібних активів (нагадаємо, Єфімов є співвласником структур, які володіють заводом СКМЗ). Адже вартість будівлі становить понад 45 млн. грн.

Міський голова Олександр Гончаренко тоді пояснив ситуацію тим, що міська влада діяла за домовленістю в рамках меморандуму, підписаного з пані Маєю Єрмолаєвою - колишньою в.о. ректора медуніверситету. Згідно нього, місто мало забезпечити університет будівлею для навчання студентів, оскільки наразі університет розділений на кілька міст. А вибір для цієї мети саме будівлі СКМЗ, міський пан Гончаренко назвав випадковістю.

***

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб важливі новини самі вас знаходили, і ви не пропустили нічого цікавого.

Ви також можете слідкувати за оновленнями сайту на нашій сторінці в Facebook. Підписуйтесь на наш Instagram.

Інші статті на цю тему

skmz

Місто купляє у заводу три об'єкти нерухомості за десятки мільйонів гривень

skmz

Ректор університету висловив незадоволення будівлею, а мер каже, що все було узгоджено з попередниками ректора

studenti

Активна молодь відповіла резолюцією із сімома принципами стосовно російської війни

коментарі