Важливо :: Політика :: 25 жовтня 2020 14:47 , Олексій Ладика
politreklama-bigbord-na-stusa-2

Агітація і підкуп виборців: спостерігачі зафіксували перші порушення на виборах у Краматорську

На дільниці у 35-му ліцеї між членами комісії виник конфлікт

Спостерігачі Громадянської мережі "ОПОРА" зафіксували перші порушення на місцевих виборах у Краматорську.

За словами координатора спостереження "ОПОРИ" Наталії Боровської, є звернення до поліції стосовно політичної агітації, якої не має бути у день голосування. Є агітаційні друковані матеріали, розміщені на інформаційних стендах і інформаційних дошках. 

Також агітація була зафіксована у селищі Мар'ївка, де на стовпах перед входом до виборчої дільниці розміщені друковані агітаційні плакати від різних політичних сил.

Окрім того, є інформація про дві спроби підкупу виборців у Краматорську - їх зафіксували правоохоронні органи. Боровська зазначила, що поліція з'ясовує деталі цих випадків.

Про спробу підкупу виборців заявив кандидат на посаду міського голови Краматорська Олександр Гончаренко - цей випадок стався біля 11-ї школи. 

Перший номер у списку кандидатів у депутати міськради від ВО "Батьківщина" Ваге Маміконян також повідомив про спробу підкупу виборців і оприлюднив відповідне відео. За його словами, правоохоронці займаються цією справою.

Поліція Краматорська повідомила, що станом на 12:30 до правоохоронців надійшло 19 повідомлень про порушення пов’язані із виборами, за всіма проводиться перевірка. Всі дільничні виборчі комісії працюють у штатному режимі.

Так, стосовно краматорця поліцейські склали адміністративний протокол за пошкодження, приховування, знищення свого виборчого бюлетеня або винесення його за межі приміщення для голосування. Чоловік після отримання виборчого бюлетеня порвав його та кинув до урни. Дії правопорушника помітили члени виборчої комісії. Чоловіку загрожує штраф від 1 700 до 3 400 гривень.

Конфлікт на дільниці на 35-ї школі

На одній із виборчих дільниць, розташованій у 35-му ліцеї, між членами виборчої комісії виник конфлікт. Вчора була призначена нова очільниця цієї комісії, але її попередниця не хотіла передавати їй справи. 

test Виборча дільниця у 35-му ліцеї, де стався конфлікт

 За словами голови комісії Наталії Герасимчук, до сьогоднішнього ранку вона не отримала від попередниці усіх необхідних документів, у тому числі печатку. Ситуацію вдалося владнати лише після того, як на дільницю приїхали члени міської територіальної виборчої комісії.

Попри конфлікт, ця дільниця відкрилася вчасно  Станом на 10 ранку тут проголосували 93 виборці, що складає 6% від загальної кількості виборців. 

Інші статті на цю тему

rezultat-viborov-v-kramatorske

За него проголосовали 57,85 % избирателей, принявших участие в выборах

skver-mashinostroiteley-kramatorska

На заводе это связывают с результатами выборов

bytva-za-kramatorsk

Поговоримо із політиками, активістами та журналістами міста про те, як у Краматорську відбулись місцеві вибори

коментарі