Важливо :: Життя громади :: 16 серпня 2021 14:30 , Олена Круглова
aktori-stul-1622137854P4eDw

Акторам театральної лабораторії СТУЛ потрібна допомога на втілення мрії про власну студію

Вони знайшли нове приміщення для занять та репетицій, але потребують підтримки для його переобладнання

Сучасна урбаністична театральна лабораторія (СТУЛ), що існує в Краматорську з 2019 року, - унікальний та майже не єдиний доступний для кожного простір для самореалізації.

Для всіх охочих тут організовувалися заняття з акторської майстерності, ораторського мистецтва, арт-терапії та театротерапії, що спрямовувались на розкриття особистісного потенціалу.

Актори тестральної студії СТУЛ

Для чого експериментують та на кого перевтілюються звичайні люди в сучасній лабораторії "СТУЛ"

Основну мету всіх цих заходів керівниця студії Ксенія Ковальова бачила у постановці вистави. Ця мета об'єднала найсміливіших учасників занять, адже не кожен зміг наважитися на публічний виступ. Їх репетиції тривали півроку. А мрія про прем'єру здійснилася у травні. Це була незвичайна, філосовська і дуже прониклива постанова за мотивами оповідання "Маленький принц".

Після успішної прем'єри актори студії взяли нетривалий перепочинок, щоб восени відновити і свої репетиції, і заняття в студії.

Але для втілення всіх свої творчих ідей вони потребували окремого приміщення. Адже той простір, де до того проходили їх репетиції, був тимчасовим прихистком, не дуже пристосованим для повноцінної діяльності театральної студії.

Нове приміщення вони знайшли - це частина приміщення нічногго клубу Алхімік-бар. Наразі актори шукають кошти на переобладнання простору та потребують фінансової підтримки всіх небайдужих до акторського мистецтва містян.

Мова йде про відносно невелику суму, а саме, про 42 тис грн. На ці кошти вони планують провести ремонтні роботи у приміщенні та придбати необхідне обладнання.

У відремонтованому приміщенні актори зможуть відновити репетеції і запрошувати містян не тільки на нові вистави, але й залучати всіх охочих до навчання акторської майстерності - в акторів СТУЛ багато ідей для втілення, креативу та творчої наснаги.

"Ми поставили мету відкрити свої двері для кожного бажаючого та здійснити мрію дорослої людини - бути актором, творити та відчувати себе щасливим", - йдеться в оголошенні на спільнокошті.

Допомогти театральній студії можна за посиланням https://bit.ly/2UqP58Y

Інші статті на цю тему

stul

Для чого експериментують та на кого перевтілюються звичайні люди в сучасній лабораторії "СТУЛ"

osinniy-performans-afisha

Захід відбудеться у сквері "Лабіринт" і це не випадково!

obshhee-foto-uchastnikov

Красивое и уютное мероприятие посетили более сотни краматорчан и гостей города

коментарі