Важливо :: Життя громади :: 15 серпня 2023 17:30 , Максим Ходушко
socilworkersbikescover

Американці допоможуть робітникам соцзахисту у Краматорську пересісти на велосипеди

Це має полегшити їм обслуговування підопічних

З оголошення на сайті "Громадський простір" ми дізналися, що Проект «Демократичне врядування у Східній Україні» (DG East) "планує здійснити закупівлю електричних велосипедів для департаменту соціального захисту в м. Краматорськ".

Як з'ясувалося, йдеться про електричні велосипеди для Управління труда та соціального захисту населення (УПСЗН) Краматорської міської ради.

На запит Краматорськ Пост стосовно цієї закупівлі в УПСЗН відповіли, що питання про придбання електричних велосипедів для соціальних робітників Територіального центру соціального обслуговування, які надають соціальні послуги одиноким громадянам похилого віку та особам з інвалідністю було розглянуто у рамках співпраці між УПСЗН Краматорської міської ради та "Кімонікс Інтернешнл, Інк".

На сьогодні у Терцентрі працює 37 робітників, які надають послуги 370 таким особам, а 14 з робітників обслуговують 134 особи, які проживають у приватному секторі та старостинських округах міста. Тож цим працівникам доводиться пішки долати великі відстані між своїми підопічними, та ще й несучи у руках сумки із замовленими продуктами та іншою гуманітарною допомогою.

Саме для того, щоб полегшити роботу працівників, УПСЗН і потрібні вантажні електричні велосипеди.

Інформацією щодо кількості велосипедів, які будуть закуплені, Управління не володіє.

Серед технічних вимог до велосипедів - дистанція від одної зарядки від 80 до 120 км, максимальне навантаження від 120 до 150 кг.

Фото обкладинки - ілюстративне.

 

Інші статті на цю тему

dopomoga-fopam-1
telefon-upszn

Відтепер за телефоном можна отримати консультацію з будь-якого питання та відкласти талон для відвідування фахівця