Важливо :: Життя громади :: 26 квітня 2021 14:13 , Дмитро Лук'яненко
ujkh

Андрій Безсонний: "Ми повернулись до ефективної схеми керування ЖКГ, коли зрозуміло, хто за що відповідає"

Виконком Краматорська знову створив Управління Житлово-комунального господарства

Про це днями повідомила прес-служба міської влади. За її повідомленням, "Управління житлово-комунального господарства об’єднає окремі відділи Краматорської міської ради: відділ житлового господарства, відділ комунального господарства, відділ управління майном комунальної власності, планово-економічний відділ та відділ обліку та звітності. Крім того, в управлінні з’являться адмінінспектори та юридичний відділ".

Керівником відновленого управління призначено Андрія Литвиненка. Його заступницею стала Олена Бахметьєва.

Раніше Андрій Литвиненко працював на посаді директора Краматорського Трамвайно-тролейбусного управління. Взагалі ж багато років обіймав посади, споріднені своєму новому призначенню. В період до 2014 року він вже очолював УЖКГ за часів мерства Геннадія Костюкова. Ще раніше працював на посаді заступника начальника цього ж Управління.

Олена Бахмєтьва очолювала відділ транспорту зв'язку та енергетики.

Нагадаємо, що створене Управління житлово-комунального господарства - для Краматорська не нова структура. Його було скасовано в період, коли місто очолював Андрій Панков. 

На прохання Post прокоментувати, чому вирішено повернутись до старої схеми керування жилово-комунальним господарством, заспупник міського голови Андрій Безсонний відповів, що на його думку скасування цього управління і передача його функцій окремим відділам ускладнило керування цією сферою дфяльності.

"Коли скасували це управління, зробили 4 окремих відділи, було 4 начальника цих відділів, але не було єдиної відповідальної особи за цю сферу. Був безлад, заборгованісь по обробці і реагуванню на кореспонденцію, не було центра відповідальності і прийняття рішень у цій сфері і таке інше. А що робити, коли я піду у відпустку, чи на лікарняний чи у відрядження? (Нагадаємо, Андрій Безсонний, як заступник мера, попри інші питання, є куратором сфери ЖКГ.) З кого за все питати, і хто керуватиме цією сферою? Була зрозуміла і ефективна схема і ми вирішили до неї повернутись", - розповів Андрій Безсонний.

Інші статті на цю тему

dorozhnaya-razmetka

Общая стоимость тендеров по нанесению дорожной разметки составляет около 4 млн грн

svtilofor-na-tihogo-ta-pivdennoyi-kramatorsk (1)

Поки він проходить тестування, а повноцінно запрацювати має до 1 листопада

magistralna street

У міській раді кажуть, що рішення суду щодо власника фірми ще немає, тож підписувати контракт з переможцем тендеру нічого не заважає

коментарі