Цікаво :: Куди піти :: 31 серпня 2021 19:04 , Краматорск Пост
goncharenko-centr-kramatorsk-trening

Англійська, фінансова грамотність, схуднення, психологія: як прокачати себе у Краматорську у вересні

Розклад безкоштовних заходів у трьох локаціях

Вересень - це не лише початок нового навчального року у школярів та студентів, це ще й символічний початок чогось нового для дорослих. Адже у вересні після відпусток та морів дорослі з новими силами приступають до роботи! Чи не так, дорослі? 

Отже, це найкращий час для того, щоб починати опановувати якісь нові знання, займатися самоосвітою. І для цього у Краматорську є можливості! Ось три локації, де можна прокачати себе у вересні і все це безкоштовно!

Освітньо-культурний простір Гончаренко-центр 

Центр відкриває набір на безкоштовні освітні програми для мешканців міста. Зокрема, розпочався запис на курси професійної орієнтації для підлітків, фінансової грамотності для юнацтва та дорослих, програми підготовки до ЗНО з англійської та української мов.

Також з середини вересня в центрі стартує авторський курс тренерки та консультантки з реабілітації Олени Бугайової. Її "Школа здоров’я" заснована на власному досвіді схуднення на 35 кілограмів і втіленні способу життя, який дозволяє утримувати нормальну вагу тіла та покращувати загальний стан.

Посилання на форми реєстрації на курси розміщені на facebook-сторінці Гончаренко-центру. Дата старту і розклад остаточно будуть відомі після формування груп.

Також залишити побажання і записатися на курси можна в безпосередньо в Гончаренко-центрі: в середу та п’ятницю з 13.00 до 20.00, а також у неділю з 13.00 до 18.00. Гончаренко-центр розташовується за адресою: вул. Паркова, 14.

FreeUA-Креативний простір

У креативному просторі FreeUA на Парковій, 9, стартує проєкт - СИЛА "Єднання через спільні дії молоді". Запрошується молодь віком від 18 до 29 років.

З 4 вересня по 24 жовтня кожної суботи відбудуться чотири тренінги, на яких учасники отримають знання щодо розвитку гнучких навичок за унікальною методологією "Youth Essential Skills" від IREX, а також навчаться розпізнавати тривожні психологічні сигнали, застосовувати  стратегії реагування на них.

-  1 тренінг “Тривожні психологічні сигнали. Формування постконфліктного  бачення України”

-  2 тренінг “Формування навичок критичного мислення та лідерства”

-  3 тренінг “Проактивне мислення та інтеграція змін в суспільстві”

-  4 тренінг  “Формування команди”

Також проєкт передбачає чотири ділові гри. 

Обіди та кава-паузи включені у програму заходів!

Реєстрація за посиланням

Центр ветеранів АТО та їх сімей "Поруч"

У центрі "Поруч" стартував проєкт "Рівний рівному", який передбачає багато активностей для усіх охочих мешканців Краматорська.

Середа, 1 вересня: 

Українська для дітей 16:00

Англійська для дітей 18:00

Англійська для дорослих 19:00

Четвер, 2 вересня:

Майстерка "Створення стильної прикраси" 18:00

П'ятниця, 3 вересня:

Коротко про головне для підлітків 16:00

Субота, 4 вересня:

Англійська для дітей 12:00

Англійська для дорослих 13:00

Центр "Поруч" розташований на бул. Машинобудівників, 20. Посилання на реєстрацію на активності можна знайти на сторінці центру у Фейсбук або зателефонуйте (099)320-11-72.

Інші статті на цю тему

vystavka-stem-proektov-kramatorsk (1)

У Краматорську відбулася виставка STEM-проєктів

licey-4-kramatorsk

Какие школы в городе станут "главными" должны определиться к середине августа

homeschooling-main

Что такое домашнее обучение, почему оно становится особенно популярным сейчас, какие плюсы и минусы - мы узнали у жителей Краматорска, чьи дети перешли на такую форму образования

коментарі