Важливо :: Життя громади :: 04 червня 2021 11:45 , Олена Круглова
razmetka

Чому на дорогах Краматорська досі не зроблена та не оновлена розмітка

Роботи мали б вже розпочатися, але торги серед потенційних підрядників з їх виконання скасували

Ще на початку березня краматорськім відділом транспорту, зв'язку та енергетики був оголошений тендер на нанесення та оновлення дорожньої розмітки. Розмітку мали наности частково холодним пластиком, частково фарбою зі склокульками. Загальна вартість замовлення складала біля 4 млн. грн.

Роботи, згідно умов тендеру, планувалося закінчити до 30 червня. Аукціон відбувся наприкінці березня. Але 1 червня тендер було скасовано, а заплановані роботм, відповідно, не розпочаті.

Заступниця начальника Управління ЖКГ Олена Бахметьєва пояснила скасування тендеру тим, що тендерну процедуру не вдалося завершити до моменту реорганізації відділу транспорту, зв'язку та енергетики Краматорської міськради. Через реорганізацію кошти з рахунків відділу було переведено на рахунки Управління. Власне Управління укласти договір з виконавцем послуг не може через формальність, оскільки оголошувачем тендера було не воно, а відділ, на той момент ще нереорганізований.

Причиною затримки послугувала скарга до Антимонопольного комітету одного з учасників тендеру, пропозиція якого за одним з лотів була відхилена краматорським тендерним комітетом, хоча й мала найменшу кінцеву вартість.

Оскарження подало ТОВ "Трафік Менеджмент Груп" з м. Львів, наполягаючи на тому, що їх пропозиція відповідає вимогам техдокументації, а рішення тендерного комітету є незаконним і таким, що порушує їх права та інтереси учасників публічних закупівель.

Колегія Антимонопольного комітету задовольнила скаргу частково і своїм рішенням зобов'язала Відділ транспорту скасувати рішення про відхилення тендерної пропозиції ТОВ "Трафік Менеджмент Груп". Але засідання Антимонопольного комітету відбулося теж з затримкою, що також вплинуло на терміни завершення тендерної процедури.

Крім того, як зазначила Олена Бахметьєва, за час, поки йшла тендерна процедура, у місті в рамках гарантійного ремонту нанесли розмітку по вул. О. Тихого, виконання якої від початку було включено до техзавдання тендеру.

Наразі зміни до техзавдання вже внесені та Управління ЖКГ наново огосить тендер вже наступного тижня.

Інші статті на цю тему

ukrittya-v-budinkah-kramatorska

А виконуватимуть їх лише три місцеві підрядники

sichovih-strilciv-13 (1)

Та посилається на власну оцінку й задоволеність ремонтом мешканців будинку

hospital-1 (1) (1)
коментарі