Цікаво :: Review :: 26 вересня 2023 20:45 , Краматорск Пост
bag

Антисептичні засоби, які мають бути в жіночій сумці

містить рекламні лінки
Навіщо потрібний антисептик у жіночій сумочці? Який обрати антисептик для жіночої сумочки? Поради від MDM-Group Україна.

Жіноча сумочка - це не просто аксесуар, а дуже важлива річ у житті кожної жінки. Адже вона дозволяє тримати під рукою всі необхідні речі, перетворюється на справжній склад, переносного помічника і навіть маленький сейф. І одна з речей, яка завжди має бути в жіночій сумочці, — це якісний антисептик. Але як його вибрати? На які деталі слід звернути увагу?

Навіщо потрібний антисептик у жіночій сумочці?

Антисептик - це той засіб, без якого в сучасному світі просто не обійтися. Він просто незамінний для забезпечення безпеки, профілактики розповсюдження різних інфекційних захворювань. І після пандемії коронавірусу багато хто звик тримати його завжди під рукою. Це дуже правильна звичка, адже антисептик може стати в пригоді для обробки рук після:

  • перебування у громадських місцях;
  • чхання чи кашлю;
  • відкриття-закриття дверей;
  • контактів із кнопками ліфта;
  • відвідування медичних установ.

Також варто обов'язково обробляти руки антисептиком, збираючись перекусити, якщо немає можливості повноцінно вимити їх з милом.

Без якісного антисептика не обійтися в різних поїздках, як короткострокових (по місту), так і тривалих. Його варто брати із собою на пікнік і на роботу, на прогулянку і навіть у театр. Такий засіб може виявитися необхідним у будь-якій життєвій ситуації.

Який антисептик для жіночої сумочки?

Вибираючи антисептик, слід насамперед оцінити його форму. Виробники пропонують товари у вигляді:

  • Спрею, наприклад, Манорм-Експерт. Дуже зручний у застосуванні та економічний. Одного натискання достатньо, щоб розподілити по шкірі необхідну кількість засобу. Дуже швидко вбирається.
  • Рідини. Нічим не відрізняється від спрею, але має інший принцип дозування – не розпорошується, а наливається на шкіру у необхідній кількості. Може витрачатися не так економно, як спрей.
  • Геля, наприклад, Манорм-Гель. Витрачається не так ощадливо, як спрей, але менше сушить руки. Для вбирання потрібно трохи більше часу.

Також, вибираючи дезінфектор для рук, важливо звернути увагу на його склад. Якщо це засіб на спиртовій основі, важливо, щоб кількість спирту в ньому знаходилася на певному рівні. Зокрема рівень ізопропілового спирту має становити не менше 60%, а етилового денатурованого спирту — не менше 70%.

Звичайно ж, антисептик у жіночій сумочці повинен додатково доглядати за руками та запобігати пересиханню шкіри рук. Для цього в його складі має бути гліцерин або D-пантенол. Засоби Манорм Color і Манорм-Експерт містять обидві ці речовини та забезпечують дбайливий догляд за шкірою, а також надійний захист від вірусів, грибків та бактерій.

Джерело: https://mdmgroup.com.ua/dezinfekciya-ta-doglyad-za-shkiroyu-ruk-ta-nig/osoblivosti/antiseptik