Корисно :: Довідник :: 15 листопада 2022 14:15 , Максим Ходушко
supermarket

АТБ, Сільпо, Varus – чи планують ці мережі повертатися незабаром до Краматорська?

Ми звернулися до них з цим питанням і ось що вони відповіли

До початку повномасштабної війни у Краматорську працювали кілька великих мереж продуктових магазинів. Сільпо, зручно розташований у ТЦ «Амстор» біля великого заводу та траси крізь місто, користувався сталою популярністю. Минулого року у місті з’явилися перші магазини Varus, які дуже вдало обрали розташування. Зрештою сім магазинів АТБ у Краматорську приймали численних покупців цілодобово.

Але через деякий час після початку російського вторгнення магазини цих мереж у місті закрилися. Зараз, коли відбуваються певні позитивні зрушення – відновлено рух залізничного міського та міжміського транспорту, відкриваються різноманітні магазини, салони, кафе тощо, ми вирішили звернутися до цих мереж із запитанням, чи планують вони зараз відновлювати роботу у Краматорську. Їхні відповіді наводимо дослівно.

Varus

«Наразі плани з відкриття постійно коригуються. І ми, напевно можемо говорити тільки про ті об'єкти, над якими ми працюємо зараз. Станом на сьогодні у нас немає в роботі об’єктів по Краматорську. Тому прямо зараз у нас немає новин, що будуть додаткові магазини. Однак все дуже сильно змінюється і ми віримо в те, що наша мережа буде розширюватися в тому числі й в Краматорську, і відкриватиме нові магазини для наших любих покупців». – Тобто поки що ні.

Сільпо

«Обов'язково повідомимо на нашій сторінці про свої плани. Будемо тримати вас в курсі» – ось так дуже коротко, але цілком зрозуміло, що поки що Сільпо повертатися у Краматорськ не збирається.

АТБ

Відповідь від цієї мережі виявилася найкоротшою і наразі невтішною: «Наразі компанія не планує відновлювати роботу магазинів в місті Краматорськ».

Отже, АТБ, Сільпо та Varus поки що не порадують краматорців своєю присутністю у місті. Ми зверталися також до мережі Посад, але відповіді від них на жаль не отримали.

Водночас харківська мережа Чудо Маркет, яка не припиняла роботу протягом усіх цих місяців війни, продовжує збільшувати кількість магазинів у Краматорську. Нещодавно відкрився ще один Чудо-маркет, про що ми писали на сайті спецпроєкту «Допомога», де ми збираємо корисну інформацію для мешканців міста.

Інші статті на цю тему

childrentoys

Продовжуємо розповідати про те, що сьогодні працює у місті

homechemistrygoods

Розповідаємо, які магазини працюють

ATBcover