Цікаво :: Спорт :: 17 червня 2021 12:38 , Краматорск Пост
avangard-kramatorsk

“Авангард” став комунальним клубом і буде виступати під іншою назвою

Виконком УАФ ухвалив рішення, яке робить це можливим

“Авангард” (Краматорськ) з наступного сезону виступатиме у Першій лізі як комунальний футбольний клуб і змінить назву на ФК “Краматорськ”. 

Виконком Української асоціації футболу (УАФ) на засіданні 16 червня ухвалив рішення про передачу футбольної діяльності ТОВ “ФК Авангард 1955” (так юридично називався краматорський клуб) у власність комунального закладу “Спортивний клуб “Краматорськ”. 

За це рішення проголосували усі 34 члени Виконкому УАФ, у тому числі президент ФК “Авангард”, народний депутат України Максим Єфімов.

Директор “Авангарду” Євген Швець пояснив Kramatorsk Post, що ТОВ “ФК Авангард 1955” залишається і не ліквідовується. Просто це товариство передало футбольну діяльність команди комунальному спортивному клубу “Краматорськ”. На практиці це означає, що з наступного сезону Краматорськ у Першій лізі представлятиме комунальна футбольна команда. За словами Швеця, вона гратиме під назвою ФК “Краматорськ”.

Останні ігри поточного сезону "Авангард" грав під назвою "Авангард-СК Краматорськ". Директор СК "Краматорськ" Карен Заргарян казав Kramatorsk Post, що це було зроблено з метою популяризації новоствореного спортивного клубу.

Нагадаємо, наприкінці квітня депутати Краматорської міської ради створили комунальний спортивний клуб “Краматорськ”.

Більше про те, як працюватиме цей клуб, читайте в інтерв’ю з його директором Кареном Заргаряном, яке невдовзі вийде на сайті Kramatorsk Post.

Олексій Ладика, Микола Жалнін

-----------

реклама

Приобрести алюминиевые трубы любого сечения, по доступной цене, можно воспользовавшись сайтом alumarket.com.ua. Широкий ассортимент труб с высокими показателями коррозийной стойкости и долгим сроком эксплуатации. Выбранная труба алюминиевая поможет решить ряд поставленных задач. Заходите на сайте и оформляйте заказ.

Інші статті на цю тему

logo-futbol-1-2-3 (1)

На три сезони ці телеканали стануть офіційним транслятором чемпіонату

gravci-fk-kramatorsk (1) (1)

До складу гравців клубу додались троє новачків

novichki-fk-kramatorsk

Среди новых игроков - краматорчанин, который до этого никогда не играл за краматорские команды

коментарі