reklama-v-kramatorsk-post-top
Важливо :: Життя громади :: 18 вересня 2020 09:39 , Олена Круглова
zile-1

Банк розвитку KfW запустить кредитну програму для забезпечення житлом ВПО

Проєкт щодо забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб запрацює у 2021 році

Під час зустрічі з журналістами 17 вересня перший заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Ростислав Замлинський зазначив, що кредитна програма для забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб реально запрацює в Україні у 2021 році, повідомила Донецька обласна державна адміністрація.

«Є проєкт з нашими європейськими колегами KfW. Сумарно це 2,5 млн євро. Він реально почне працювати з наступного року. Це так звані револьверні кредити.  Внутрішньо переміщеним особам будуть надаватися довготермінові позики на поворотній основі під мінімальні відсотки для того, щоб  придбати квартиру чи будинок в залежності від потреб сім’ї», -  доповів Ростислав Замлинський.

Нагадаємо, що Міжнародна організація з міграції  побудує та відремонтує житло для понад півтисячі родин, які залишилися без даху над головою в результаті збройної агресії РФ на Сході України. Профінансує роботи уряд Німеччини через Банк розвитку KfW.

--------------

реклама

Хотите создать комфортный микроклимат в своём автомобиле? Купите автономный обогреватель, воспользовавшись сайтом https://www.taho.com.ua/obogrevateli.html. Эти приборы подходят и для легковых авто, и для пассажирских и грузовых представителей транспортных средств

Інші статті на цю тему

zhitlo-dlya-veteraniv-ato-ta-vpl

Ще 7 квартир відремонтовано у Костянтинівці. На проект з обласного бюджету витрачено 6,4 мільйони гривень

zhitlo-dlya-uchasnikiv-ato-ta-vpl-klyuchi

У власність Краматорській ОТГ передали 10 квартир для подальшого заселення в них громадянам, які потребують покращення житлових умов

sluzhbove-zhitlo

Квартири будуть придбані для забезпечення житлом службовців та тимчасовим житлом внутрішньо переміщених осіб

коментарі