Важливо :: Життя громади :: 30 жовтня 2020 08:32 , Олена Круглова
batkivska-rada-kramatorska-ogolosila-pro-doukomplektuvannya-skladu (1)

Батьківська рада Краматорська оголошуе про доукомплектування скаду

До участі у доукомплектуванні складу Батьківської ради запрошуються дитсадки та школи міста

Ініціативна група з доукомплектування складу Батьківської ради Краматорська запрошує заклади дошкільної та загальної середньої освіти до участі у доукомплектуванні складу Батьківської ради.

Проце повідомив відділ інформаційних технологій Краматорської міської ради.

Щоб прийняти участь у доукомплектуванні складу Батьківської ради необхідно подати до Виконавчого комітету Краматорської міської ради заяву у довільній формі, підписану головою органу батьківського самоврядування закладу дошкільної або загальної середньої освіти.

У разі відсутності такого органу в закладі дошкільної або загальної середньої освіти подається заява у довільній формі, підписана головуючим загальних батьківських зборів (рекомендований зразок заяви – Додаток 1).

Документи надавати у паперовому вигляді з описом у 110 кабінет (1 поверх) або надсилати на поштову адресу  (84313, м. Краматорськ, пл. Миру, 2) з описом вкладення з повідомленням про вручення з обов’язковою позначкою “Виконавчий комітет Краматорської міської ради. Ініціативній групі з доукомплектування складу Батьківської ради міста Краматорська”. 

До заяви в обов’язковому порядку додаються:

  • рішення про делегування представника для участі в засіданні Батьківської ради міста Краматорська з питання доукомплектування її складу;
  • біографічна довідка делегованого представника закладу дошкільної або загальної середньої освіти із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, контактної інформації (приклад біографічної довідки – Додаток 2);
  • згода делегованого представника на обробку його персональних даних (рекомендований зразок згоди – Додаток 3);
  • відомості про місцезнаходження, адресу електронної пошти та номер контактного телефону закладу дошкільної або загальної середньої освіти. 

Прийняття заяв для участі в засіданні Батьківської ради з питання доукомплектування складу Батьківської ради Краматорська та доданих до них документів завершується 1 грудня 2020 року включно.

Відповідальні особи:

  • Голова ініціативної групи – Пилипенко І.С. тел. +380508625444;
  • Член ініціативної групи – Самойленко Г.В., тел. +380662364466.

Всі Додатки можна скачати за посиланням.

Інші статті на цю тему

batkivska-rada-1
onlajn-zasidannya-batkivskoyi-radi-kramatorska

На засіданні ради також розглянули питання забезпечення інтернетом та дистанційного навчання

batkivska-rada

Члени БР розглядатимуть питання щодо впровадження учнівських квитків, утилізації покришок з дитсадків, забезпеченість вчителів комп’ютерною технікою для дистанційного навчання тощо