Важливо :: Життя громади :: 22 грудня 2020 10:02 , Олена Круглова
onlajn-zasidannya-batkivskoyi-radi-kramatorska

Батьківська рада завершила донабір складу

На засіданні ради також розглянули питання забезпечення інтернетом та дистанційного навчання

21 грудня відбулося чергове засідання Батьківської ради Краматорського самоврядування, повідомила прес-служба Краматорської міської ради.

Засідання проходило у форматі зум-конференції. На нього було запрошено міського голову Олександра Гончаренка, який висловив підтримку батьківській спільноті.

На засіданні обговорили результати проведення донабору представкників, які не увійшли до складу ради навесні. На даний момент склад Батьківської ради доукомплектований, в нього не війшли представники батьків тільки двох дошкільних закладів Краматорська: № 60 «Журавлик» та № 37 “Малюк”.

Також під час засідання були розглянуті й інші питання, які знаходятся на контролі членів ради, основним з якийх є забезпечення шкіл інтернетом для можливості проведння дистанційного навчання.

Учасниками були запропоновані рекомендації щодо його здійснення та представлені практичні кейси, які вже впроваджені батьками у школах.

Окрім того, були обговорені рекомендації щодо розробки правил поведінки у школах, харчування у закладах освіти, про роботу комісії з вибору директорів шкіл.

Інші статті на цю тему

batkivska-rada-1
batkivska-rada-kramatorska-ogolosila-pro-doukomplektuvannya-skladu (1)

До участі у доукомплектуванні складу Батьківської ради запрошуються дитсадки та школи міста

batkivska-rada

Члени БР розглядатимуть питання щодо впровадження учнівських квитків, утилізації покришок з дитсадків, забезпеченість вчителів комп’ютерною технікою для дистанційного навчання тощо

коментарі