Важливо :: Життя громади :: 14 червня 2023 16:42 , Дмитро Глушко
obstril-yasnogirka (4)

"Батько помер, мама у травматології": росіяни вбили і поранили мирних мешканців у Краматорську

Внаслідок обстрілу два будинки зруйновано вщент, майже 90 пошкоджено

Ранок 14 червня для Краматорська почався трагічно. Російська армія випустила по місту ракети Х-22, внаслідок чого загинуло двоє цивільних людей і двоє поранено. Оскільки люди ще спали, вони опинилися під завалами і рятувальникам довелося їх діставати з власних будинків. Наразі постраждалим надається медична допомога, а за словами очільника Краматорська Олександра Гончаренка, одна з постраждалих жінок перебуває у стані середньої тяжкості. Сподіваємось, що лікарі зроблять усе можливе, щоб здоров'я жінки покращилося.

test Наслідки російського обстрілу Краматорська 14 червня. Фото - Дмитро Глушко/Kramatorsk Post

“Сьогодні рано-вранці, під час обстрілу рашистів, постраждала моя сім'я, мої родичі: брат із дружиною, маленька дитина та батько дружини мого брата. Батько помер, мама доставлена до травматології”, - каже Ганна, родичка постраждалої родини.

Ракета потрапила прямо у двір сім'ї Ганни і залишила за собою вирву діаметром близько 20 м. Тепер у людей не залишилося дому, і вони поспіхом намагаються розібрати завали, заразом роботою відволікаючи себе від трагедії.

“Я сьогодні рано-вранці приїхала допомогти братові, також приїхали друзі та співробітники з роботи. Тож сьогодні всім гуртом розбираємо ці завали. Бо все привалило, і документи привалило, і речі. Хочемо хоч щось урятувати. Все якось так сумно: був будинок і немає будинку", - розповідає Ганна.

test Наслідки російського обстрілу Краматорська 14 червня. Фото - Дмитро Глушко/Kramatorsk Post

В епіцентрі вибуху також опинилися і сусідські будинки, деякі з них не підлягають відновленню. Тепер цим людям необхідно шукати нове житло та намагатися якнайшвидше вивезти все вціліле майно, щоб його просто не розікрали.

“Мені пощастило, що на мене згори впали двері з шафи, захистивши собою від усього, що на мене сипалося. Тепер у мене на старості років нічого не залишилося, думатимемо, як жити далі” - каже мешканець одного з постраждалих будинків. 

test Наслідки російського обстрілу Краматорська 14 червня. Фото - Дмитро Глушко/Kramatorsk Post

Люди замінюють вікна, двері, дахи, а також відновлюють повалені паркани. Хтось навіть шукає своїх улюблинців, а хтось, дивлячись на нещодавно куплений автомобіль, просто не розуміє, за що і чому сюди вдарили окупанти.

Жителям селища Ясногірка допомагають ліквідувати наслідки профільні служби, відновлюючи водопостачання та електроенергію. Комунальники також консервують труби з блакитним паливом в сильно пошкоджених ділянках. Крім цього, управління цивільного захисту фіксує руйнування і додатково розгорнув оперативний штаб, в якому люди можуть зарядити свої гаджети, випити води, напоїв і просто відпочити від пережитого.

За даними начальника Краматорської міської військової адміністрації Олександра Гончаренка, внаслідок російського обстрілу два будинки зруйновано вщент, ще 87 пошкоджено.

testtesttest

test Наслідки російського обстрілу Краматорська 14 червня. Фото - Дмитро Глушко/Kramatorsk Post

 

Інші статті на цю тему

ria-research1
obstril5

Обстріл спричинив страшні руйнування в місті

obstril-20.018

Окупанти влучили у фільтрувальну станцію і поширили фейк про викид хлору

коментарі