Важливо :: Життя громади :: 24 листопада 2023 18:00 , Олена Круглова
novorichnoi-yalinki-u-slovyansku-ta-kramatorsku

Суперечки навколо новорічних ялинок у Слов'янську та Краматорську: аргументи “за” та “проти” від адміністрацій міст

Що, на їх думку, актуальніше для людей: психологічний стан у передчутті свята чи все ж таки безпека

Новина про встановлення новорічної ялинки у Слов’янську викликала певний резонанс не тільки серед місцевих жителів, але й в сусідніх містах. Дехто здивовано зрадів, адже попри всі негаразди та обмеження прифронтового міста, тут матимуть нагоду трохи відволіктися від війни. Але для більшості громадян таке рішення міського голови здалося дещо передчасним, марнотратним та відверто небезпечним через загрозу цілеспрямованих обстрілів рф.

test

test

test

Вадим Лях, начальник Слов’янської МВА, у сьогоднішньому ранковому зверненні пояснив своє рішення тим, що ялинка у центрі міста має позитивно вплинути на психологічний стан містян.

“Парк “Шовковичний”. Тварини, які тут зараз знаходяться та з якими можна контактувати. Озеро, яким плавають качки. Вуличне освітлення, що з’явилося в місті. Ялинка, яка стоятиме на Соборній площі.

Все це – історія не про гроші та розваги. Це історія про психологічний стан людей, які вже майже два роки перебувають під пресом війни. Їх ментальне здоров’я, про яке зараз так багато говорять,” - написав Вадим Лях на своїй сторінці у Facebook.

Зовсім протилежної думки щодо встановлення ялинки та розваг у місті загалом керівництво Краматорська.

“Пам’ятаємо, що раніше у Краматорську відкривали головну новорічну ялинку до Дня Святого Миколая. Уперше цього року ми відзначатимемо це свято 6 грудня, що пов’язано зі зміною церковного календаря, проте жодних масових заходів, святкувань та встановлення ялинок ми не плануємо”, - озвучив свою позицію щодо прийдешніх святкувань начальник Краматорської МВА Олександр Гончаренко під час вчорашньої наради з керівництвом Управління з гуманітарних питань міської ради та мистецьких і художніх шкіл, музеїв, будинків культури і бібліотек.

Його підтримав і секретар міської ради Ігор Сташкевич.

“Безперечно, головним подарунком “під подушку” для кожного з нас буде ще один день без надзвичайних ситуацій у Краматорську. Тож поки триває війна, масові святкування відкладемо. Ні міська влада, ні благодійники не залишать малечу без подарунків. Працюємо над цим, аби до нового року найменші мешканці нашого міста отримали солодкий сюрприз. Як це реалізувати, знаємо, бо ж уже зустріли один “воєнний” новий рік”, - зазначив він.

Інші статті на цю тему

Newyeartreecover

Міська влада дала відповідь на це питання

NewYearKrmatorskcover

Добірка фото минулих років

kramatorsk_new_yearphoto_2023-12-29 19.01.09

Краматорці зізнаються, що настрою святкувати немає - війна і погода не та

коментарі