Важливо :: Життя громади :: 31 травня 2023 12:31 , Олексій Ладика
Bluelakescover

Бази відпочинку у Щуровому та на Блакитних озерах не працюватимуть цього літа. Кириленко пояснив причину

Ніхто не може зараз дати гарантій безпеки для відпочивальників

Бази відпочинку у популярних серед краматорців курортних місцях - у Щуровому і Блакитних озерах - цього літа працювати не будуть. 

Керівник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко сказав, що зараз ніхто не може дати гарантій безпеки для відпочивальників через те, що ці місця заміновані, і відновлення роботи баз відпочинку напряму повʼязане з прийняттям програми розмінування на державному рівні.

"Скажу відверто: поки не будуть прийняті на державному рівні погоджені з нашими міжнародними партнерами сертифікати з розмінування, я, в межах своїх повноважень, дозволи на відпочинок і доступ на цю територію давати не буду. Наслідки можуть бути жахливими, і в суспільному плані у батьків може виникати логічне питання: "А навіщо влада дозволила відпочинок, не маючи гарантій безпеки?", - сказав Кириленко на брифінгу 30 травня.

Щурове, Блакитні озера, Лиман, Святогірськ - курортні місця на півночі Донеччини. Минулого року вони стали місцем запеклих боїв між українською армією та російськими окупантами. Наприкінці травня - на початку червня минулого року росіяни окупували ці місця, але у жовтні українські військові їх звільнили під час осіннього контрнаступу на Харківщині і півночі Донеччини. 

Внаслідок боїв і російської окупації міста Лиман і Святогірськ, селище Щурове і бази відпочинку в цих місцях тотально зруйновані і заміновані.

Ось так виглядає Щурове після боїв:

Інші статті на цю тему

turbaza-nkmz

На заводе рассказали подробности реконструкции базы отдыха.

turbaza-nkmz-shchurovo (7)

К началу лета 2021 года планируется установка 30 таких домиков

turbazy-vblizi-kramatorska

От бюджетного отдыха на турбазах в п. Щурово до элитного на Славкурорте и Голубых озерах

коментарі