Важливо :: Життя громади :: 02 березня 2021 15:49 , Олексій Ладика
demontazh-kioska-v-kramatorske

Без шаурми: у Краматорську демонтували п'ять незаконних кіосків

Чотири з них прибрали їхні власники

У Краматорську демонтували п'ять незаконно встановлених кіосків. Один із них - з продажу шаурми на перехресті вул. Паркової та бул. Краматорського. Комунальники прибрали його вранці 2 березня - власника споруди встановити не вдалося, кіоск не працює.

В. о. начальника відділу комунального господарства Ярослав Сердюк на сьогоднішній апаратній нараді розповів, що ще чотири незаконно встановлені кіоски прибрали їхні власники. 

Міський голова Олександр Гончаренко нагадав, що за бюджетні кошти незаконні кіоски прибиратимуть у тих випадках, коли не вдається встановити їхніх власників і там не ведеться жодної діяльності або якщо власники встановлені, але вони відмовляються це робити самотужки.

"Насамперед ми прибираємо споруди, де не ведеться діяльність. Потім настає черга тих споруд, де діяльність ведеться, але вони встановлені поза законом", - додав він.

Нагадаємо, у січні Олександр Гончаренко підписав розпорядження про створення робочої групи з інвентаризації тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності. Члени групи розпочали "перепис" кіосків і торговельних павільйонів, щоб виявити серед них незаконні. Із графіком перевірки кіосків можна ознайомитися за посиланням.

17 лютого члени виконкому одностайно ухвалили рішення про створення робочої групи та демонтажу об'єктів зовнішньої реклами та об'єктів малих архітектурних форм на території Краматорської територіальної громади, що встановлені без відповідних дозволів та належного оформлення документів.

Члени робочої групи мають провести "перепис" рекламних конструкції і МАФів у місті і виявити серед них незаконні. Якщо такі будуть - про них повідомлятимуть до відділу комунального господарства, якому члени виконкому доручили займатися демонтажем.

Інші статті на цю тему

zabroshennyy-detskiy-sadik-po-vrachebnoy

Они не используются уже несколько десятков лет и находятся в аварийном состоянии

parkuvannya-na-gazonah-u-kramatorsku-2-1615565738RTIac (1)

Для цього потрібно буде домовлятись з мешканцями будинку

parovoz

Балансоутримувачем цих об'єктів стало КП "Дільниця по ремонту, утриманню автошляхів та споруджень на них"

коментарі