Цікаво :: Review :: 26 жовтня 2022 15:58 , Краматорск Пост
bezkontaktnaya-oplata-telefonom

Безконтактна оплата телефоном: як налаштувати та користуватися

містить рекламні лінки
З моменту появи банківських пластикових карток людство знизило користування готівкою на 80%.

Це означає, що електронні фінансові інструменти займають все більше місця в житті людини, і до таких інструментів належить і оплата покупок телефоном. Далі ми детальніше розповімо про те, як відбувається безконтактна оплата телефоном і що для цього потрібно.

Як платити телефоном у магазині

  1. На свій телефон із системою Android встановіть програму Google Pay. Завантажити її можна безплатно.
  2. Прив'яжіть до програми картку Mastercard. Для цього потрібно внести дані картки вручну, деякі моделі телефонів дозволяють просто просканувати пластик.
  3. На касі піднесіть телефон до термінала Зверніть увагу, перед оплатою потрібно увімкнути профіль NFC. Не лякайтеся, цей чіп є в більшості сучасних телефонів, і увімкнути профіль NFC можна в налаштуваннях, там же де ви включаєте Wi-Fi.
  4. Якщо сума чека перевищує 500 грн, швидше за все доведеться підтвердити платіж, натиснувши на повідомлення від банку. Ця дія займає кілька секунд.
  5. Оплата пройшла успішно. Ви можете отримати чек за операцією на касі магазину.

Інші програми для оплати телефоном

Крім Google Pay, що безплатно доступна всім власникам смартфонів на Android, існує низка інших програм для оплати телефоном. Для власників iPhone на базі IOS передбачено програму Apple Pay, яка, до речі, теж безкоштовна.

Існують спеціальні додатки, розроблені банками-емітентами Mastercard. Ви можете поцікавитись, можливо у вашого банку також є безплатний та зручний додаток для оплати телефоном. Також не варто забувати, що нарівні з телефоном, ви можете оплачувати покупки смарт-годинником та фітнес трекерами різних компаній.

У чому переваги оплати телефоном

  • Носити із собою гаманець, готівку чи пластикові картки тепер не обов'язково. Погодьтеся: людина частіше забуває вдома гаманець, а ось телефон — практично ніколи.
  • Оплачувати телефоном просто: з функцією розберуться навіть люди похилого віку, адже після першого налаштування — жодних дій робити не доведеться. Підносиш телефон до термінала – і все оплачено.
  • Платити телефоном значно безпечніше, ніж носити із собою готівку. Навіть якщо телефон випаде з кишені або його вкрадуть, карту можна легко заблокувати – тим самим ви захистите свої гроші від зловмисників.
  • Надійне шифрування під час транзакції захищає кошти від шахраїв. Дані картки не передаються третім особам.