Важливо :: Життя громади :: 23 січня 2024 14:35 , Краматорск Пост
maksim-efimov

Благодійний фонд Максима Єфімова більше не носить назву “Наш Краматорськ”

За час свого існування фонд змінював назву тричі, що збігалося з переламними моментами у кар’єрі його засновника

Благодійний фонд колишнього народного депутата Максима Єфімова вже не містить у своїй назві прив'язки до Краматорська. Про це пише Дій-Краматорськ з посиланням на дані держреєстру, оприлюднені у системі YouControl.

Максим Єфімов

Депутат домігся ухвалення закону, за яким у НКМЗ можуть вилучити обладнання, але це не всі його здобутки

Згідно з ними, 19 січня 2024 року фонд скоротив свою повну назву з "Благодійний фонд Максима Єфимова "Наш Краматорськ" до більш лаконічного варіанту - "Благодійний фонд Максима Єфімова".

Але при цьому місцем реєстрації фонду залишається місто Краматорськ. 

Цей фонд був створений у липні 2006 року під назвою "Благодійний фонд "Місто". Як зазначають журналісти Дій-Краматорськ, за часів тогочасного міського голови Геннадія Костюкова, цей фонд використовувався для збору внесків представників місцевого бізнесу на "розвиток соціальної інфраструктури міста".

У 2014 році, коли Максим Єфімов почав свою кар'єру у великій політиці, фонд змінив назву на "Благодійний фонд Максима Єфимова "Наш Краматорськ".

Керівником фонду весь цей час був Олександр Шевченко – тодішній заступник гендиректора з соціальних питань та депутат міської ради заводу “Енергомашспецсталь”.

Нагадаємо, що Максим Єфімов у грудні минулого року склав свої повноваження нардепа та пояснив це нестачею часу на депутатську діяльність.

Інші статті на цю тему

aleksandr-kovalev-maksim-efimov

Депутат домігся ухвалення закону, за яким у НКМЗ можуть вилучити обладнання, але це не всі його здобутки

aleksandr-kovalev-maksim-efimov

Як змінилась фінансово-промислова група колишнього нардепа, які компанії до неї входять та що приносить найбільші прибутки

vitryak (1)

Вітряний комплекс частково межуватиме з природно-заповідним фондом, що, на думку експертів, створить загрозу для його існування

коментарі