Важливо :: Гроші :: 30 січня 2023 17:55 , Краматорск Пост
kramatorskteploenergo

Борги «Краматорськтеплоенерго» перед містом погашено: на користь територіальної громади стягнуто 19 млн грн

Для цього знадобилося майже два роки

«Краматорськтеплоенерго» погасило борг перед Краматорською територіальною громадою на суму понад 19 млн грн. Про відшкодування боргу повідомляє Донецька обласна прокуратура, не називаючи підприємства.

Прокуратурою встановлено, що у 2006 році між комунальним підприємством Краматорської міської ради та комерційним підприємством теплоенергетичної промисловості  укладено договір оренди теплових мереж і технологічного обладнання строком на 25 років.

Проте з квітня 2018 по лютий 2021 року підприємство не у повному обсязі вносило орендну плату за користування комунальним майном, у зв’язку із чим виникла заборгованість на суму понад 19 млн грн.

З метою захисту інтересів держави прокуратура звернулась до Господарського суду Донецької області. Під час судового розгляду орендар погасив заборгованість у повному обсязі.

Нагадаємо, що ще у лютому 2021 року міський голова Краматорська Олександр Гончаренко доручив юридичному відділу підготувати позов до "Краматорськтеплоенерго". Причина - підприємство заборгувало місту 19 млн грн за оренду тепломереж за минулий рік.

 

Інші статті на цю тему

oleksandr-stockiy

Залишків вугілля вистачить на п'ять днів, але очікується наступна партія

kramatorskteploenergo-tec
kramatorskteploenergo-tec

Відновити теплопостачання обіцяють за 4-5 днів