Важливо :: Життя громади :: 17 липня 2019 18:56 , Инна Пасечник
3

Брудно й голодно: у Краматорську трьох дітлахів забрали у матері

 

Обстеживши будинок родини у сел. Біленьке ювенальні поліцейські  змушені були передати двох дівчаток та хлопчика до лікарні

Ювенальні спеціалісти за повідомленням дільничних офіцерів перевірили, у яких умовах проживають діти одного з приватних будинків сел. Біленьке, і були неприємно вражені.

dity

У будинку поліцейських зустріла жінка, яка назвалась матір'ю, та троє голодних та занедбаних діток: дві дівчинки і хлопчик віком від 1 до 3 років. Перевірити їх особи не вдалося, бо жінка не мала при собі документів ні на себе, ні на дітей. У будинку не було їжі, всюди розкидані речі та мотлох, брудно, а самі діти - голодні.

2.aCVWN

 

Щоб урятувати малечу, вирішили забрати їх із занедбаного будинку. Наразі життю та здоров’ю малолітніх нічого не загрожує. А правоохоронці з’ясовують усі обставини перебування дітей із жінкою та встановлюють їхні особи.

Правоохоронці закликають місцевих мешканців не зволікати і якомога швидше повідомляти про випадки, коли діти страждають від дій своїх батьків або не отримують належного догляду.

Джерело: Краматорський відділ поліції Донецької області

Інші статті на цю тему

коментарі