Важливо :: Життя громади :: 29 квітня 2021 12:41 , Краматорск Пост
kramatorsk-remont-fasadоv-1

Будинки на Новому Світі стають яскравішими та цікавішими ніж були

В мікрорайоні Новий Світ почали оновлювати фасади

На цьому тижні розпочались роботи з відновлення фасадів будинків у районі Нового Світу. Всього планується оновити фасади на 12 будинках

Похмурі жовто-сірі кольори оновлюють на яскраво-жовті та яскраво-зелені. 

test

Як повідомляє прес-служба виконкому, фарбування будинків виконується в рамках Програми капітального, поточного ремонту та реконструкції  багатоквартирних будинків житлового фонду Краматорська на 2021- 2023 роки.

"Всього у районі Нового Світу в цьому році буде відновлено фасади дванадцяти будинків. Орієнтовна вартість робіт складає  близько 14 млн.грн.

Наразі роботи виконуються за адресами Олекси Тихого 104 та 110. Також вже укладено договори на відновлення будинків по вулиці К. Гампера 13, 15, 17, 18 та 20. Згідно з договором, роботи будуть виконані до 1 вересня.

Тендерні процедури на виконання робіт по відновленню фасадів будинків за адресами вул. О.Тихого 33, вул. О.Тихого 35, К. Гампера 19, вул. К. Гампера 24, вул. Центральна, 1 ще тривають", - йдеться в повідомленні пресс-служби.

Цікаво, що лоти по оновленню будинків виставлялись на торги не всі разом чи групами, а окремо по кожному будинку. Також не було єдиного переможця, який би отримав підряди на всі будинки чи переважну більшість їх. Переможцями ставали як невеликі - відомі і не дуже підприємства (Омфал-2, СДМК, Альтаїр), так і окремі ФОПи, не помічені раніше в освоєнні крупних об'ємів бюджетних коштів через тендери.

Інші статті на цю тему

travmatologiia

За минулорічним тендером у реконструкцію медзакладу вже мали вкласти 24,7 млн. грн

plosch2

Всі 4 роки після реконструкції площа вважалася об'єктом будівництва і, формально, там не можна було знаходитися

obshchezhitie-dlya-pereselencev-abaya-4

Більшу частину коштів виділив Європейський інвестиційний банк

коментарі