Важливо :: Гроші :: 16 грудня 2021 12:31 , Краматорск Пост
budget-mista

Бюджет міста на наступний рік склав майже 2 мільярди гривень

Міська рада затвердила сьогодні головний фінансовий документ міста на наступний рік

Краматорська міська рада сьогодні на позачерговій сесії 30-ма голосами "за" при двох "проти"  затвердила розміри "міського гаманця" на наступний, 2022 рік.

Консолідовані доходи міського бюджету на наступний рік очікуються в розмірі 1,88 млрд гривень. 

Видатки бюджету затверджено у розмірі майже 1 млрд 858 гривень, у тому числі видатки загального фонду 1, 543 млрд гривень, та видатки спеціального фонду 314 млн гривень.

Отже, як і завжди, більшість коштів міського бюджету буде витрачено на заробітну платню в бюджетній сфері, оплату енергоносіїв, тобто на так звані захищені статті, фінансування яких не може бути зменшено. 

Таким чином бюджет розвитку, ті кошти якими місто може фінансувати капітальні витрати  (участь у інфраструктурних проектах, капітальне будівництво тощо), - тобто те, що дійсно є розвитком міста, - складатиме трохи більше 300 млн гривень. 

Якщо порівнювати бюджет міста 2021 з бюджетами минулих років, то в абсолютних цифрах бюджет трохи кращий за бюджет 2021, та майже один в один копіює бюджет позаминулого року. Але це в головних абсолютних цифрах, бо не слід забувати, що по-преше вартість життя стабільно зростає, а по-друге, на життя міста певним чином впливають позабюджетні кошти також, зокрема участь у проектах міжнародних донорів та фондів бюджетів інших рівней. 

Отже в минулому році бюджет по захищених статтях складав 1,6 млрд гривень, а бюджет розвитку - 200 мільонів.

В 2020 році загальні відатки бюджету складали 1,8 млрд гривень, захищені статті - 1,5 млрлд, а бюджет розвитку - 300 млн.

Більш детальну інформацію по основних статтях видатків бюджету та обʼємах фінансування основних сфер життєдіяльності міста ми підготуємо трохи згодом. 

* * *

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоби важливі статті самі вас знаходили і ви нічого не пропустили;

Ви також можете слідкувати за оновленнями нашого сайту на сторінці у Facebook. Слідкуйте за нами у Instagram.

фото - depisitphotos

Інші статті на цю тему

stadion-avangard

Исполком горсовета предварительно одобрил решение по покупке крупных объектов недвижимости в городскую собственность, теперь слово за депутатами

byudzhet-kramatorska-2022

І як війна позначилась на бюджеті міста

grivni

Олександр Гончаренко називає бюджет 2023 року бюджетом виживання