Цікаво :: Review :: 23 серпня 2023 13:29 , Краматорск Пост
balhovitin-fotoalbom (1)

Це справжня краса: фотограф з Краматорська, який служить у теробороні, випускає фотоальбом з видами Донеччини

Там буде 300 фотографій неймовірних донецьких краєвидів

Донеччина - це не тільки війна, шахти і заводи, це ще й неймовірно красива природа. І показати цю красу взявся Дмитро Балховітін, професійний фотограф-пейзажист, який 15 років знімає рідні краєвиди - він випускає фотоальбом з 300 світлинами нашого регіону.

testtesttest

test Так виглядає фотоальбом з краєвидами Донеччини. Фото - Facebook/Дмитро Балховітін

"Всі ми знаємо з новин, як зараз виглядає Донеччина. Та мало хто знає, як вона виглядала до війни. Для більшості українців - це земля заводів, шахт та полів: щось брудне та малоцікаве, щось, що не гідне нашої уваги… 

Більшу частину свого фотографічного життя я присвятив тому, щоб знайти та показати світові всю красу та унікальність Донеччини. Я вважаю, що мені це вдалося. Робота, звісно, ще не закінчена, вона поставлена на паузу... І сподіваюсь, що після нашої перемоги над ворогом продовжу показувати Донеччину не тільки на світлинах, а й наживо, усім бажаючим!

15 років (рівно стільки я свідомо фотографую свою мальовничу Батьківщину) - гідний термін, щоб презентувати книгу про мою Донеччину. Степ та терикони, море та печери, заводи та міста. Ця книга - можливість зазирнути у минуле та сподіватись, що все це можна буде побачити у майбутньому!", - написав фотограф на своїй сторінці у Фейсбуці.

Зараз книга друкується, її вихід очікується на початку вересня цього року. Це буде кольорове видання на 288 сторінках розміром 300х216 мм та твердою обкладинкою. Для книги відібрано більше 300 світлин з фотоархіву Балховітіна. 

Вже зараз можна зробити передзамовлення фотоальбому – весь прибуток від продажу цього накладу піде на потреби ЗСУ. 

Тут посилання на сторінку з оплатою і гугл-формою для контактів та адреси відправки. 

Дмитро Балховітін родом з Донецька, але після окупації міста росіянами переїхав до Краматорська. Переможець та призер багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів і премій, у 2013 році був визнаний найкращим пейзажистом України за версією за версією журналу "Photographer". 

Після повномасштабного російського вторгнення Дмитро Балховітін долучився до тероборони, в складі якої воює понині.

Інші статті на цю тему

fotovistavka-pro-soledar (4)

Виставку побачили у Покровську, а звідти вона крокуватиме всією Україною

kramatorsk-2014-main

Краматорець поділився власними фото тих подій

2
коментарі