Важливо :: Життя громади :: 09 грудня 2020 16:23 , Олексій Ладика
centr-semeynoy-mediciny-1

Центр первинної допомоги №1 просить владу затвердити прейскурант на платні медичні послуги

Ці послуги не будуть стосуватися пацієнтів, які мають декларації із сімейними лікарями

На сайті Краматорської міської ради наприкінці листопада з'явився проєкт рішення про затвердження прейскуранту на платні медичні послуги у Центрі первинної медико-санітарної допомоги №1.

Проєкт прейскуранту складається із понад 110 різних послуг, розділених на десять блоків: оздоровчий масаж, медичне обслуговування спортивних змагань, масових культурних та громадських заходів, медична допомога хворим вдома, проведення щеплень, стажування інтернів, медичне обслуговування іноземців, лабораторні та діагностичні послуги без направлення лікаря та інше.

Цей проєкт рішення ще не розглядався ні членами виконкому, ні депутатами міської ради.

Головний лікар Центру первинної допомоги №1 Олександр Власенко запевнив, що платні послуги не будуть стосуватися пацієнтів, які уклали декларації із сімейними лікарями.

Врач и пациент

Що пацієнти та медики Краматорська отримали від реформування первинної ланки

Власенко зазначив, що Центр допомоги №1 фінансується з двох джерел. Основне фінансування медустанова отримує від Національної служби здоров'я України (це кошти за задекларованих пацієнтів та за законтрактовані пакети медичних послуг), ще одне джерело – програми, які фінансуються з місцевого бюджету.

"Все, що не входить у ці пакети, це не задекларовані пацієнти, додаткові послуги, пацієнти, які застраховані і до нас надходять пропозиції [на їх обслуговування] від страхових компаній - для цього розробляється перелік [платних медичних] послуг", – сказав Олександр Власенко на брифінгу 9 грудня, відповідаючи на питання Kramatorsk Post. 

"Для пацієнтів, які задекларовані, які наразі у нас обслуговуються і мають можливість безкоштовно обстежуватись, безкоштовно долучатись до наших послуг, ці [платні] послуги ніякого відношення не мають", – додав головний лікар.

Нагадаємо, Центр первинної медико-санітарної допомоги №1 розташовується на вул. Дніпровська, 17 (колишня поліклініка на Станкобуді). Центр має вісім амбулаторій - на Станкобуді, Лазурному, Новому Світі, Старому місті і у селищах Ясногірка, Шабельківка, Іванівка та Красноторка.

Інші статті на цю тему

centr-pervichnoy-pomoshchi-1-kramatorsk

На медпрацівниках та пацієнтах це ніяк не позначиться

poliklinika-na-vasilya-stusa

Що зміниться у першу чергу

programa-medichnih-garantij-2022 (1)

В ДонОДА розповіли про напрямки реалізації та новововедення цьогорічної Програми медичних гарантій

коментарі