Важливо :: Життя громади :: 05 травня 2022 12:58 , Краматорск Пост
limanski-lisy

Через обстріли окупантів вигоріло вже майже 1000 гектарів лиманських лісів

Наймасштабніші осередки пожеж - у  Лиманському та Ямпільському лісництвах. Гасити пожежі проблематично

За повідомленням фейсбук сторінки ДП «Лиманський лісгосп» ліси державного підприємства «Лиманське лісове господарство» потерпають від пожеж спричинених обстрілами оккупаційних війск рф. Станом на 05.05.2022 року площа лісових пожеж досягла 935 гектарів. Спостерігаються масштабні осередки пожеж у  Лиманському та Ямпільському лісництвах. 

Гасіння пожеж унеможливлюється бойовими діями і постійними обстрілами лісу та лісогосподарської інфраструктури. Моніторинг стану лісів ведеться за допомогою продукту FIRMS від NASA.

Разом з тим співробітниками Лиманського лісового господарства вивезено обладнання лісового насіннєво-селекційноно центру із м. Лиман до безпечного місця. Адміністрація підприємства вдячна всім причетним до евакуації.

Роботу центру буде відновлено після встановлення безпечних умов праці.

Інші статті на цю тему

Pakin (6)

У військовослужбовця залишилися батьки і сестра, дитина і вагітна дівчина

svyatogorsk

Чим живе зараз і про що мріє Святогірськ - напівзруйноване місто, що пережило окупацію, але на зламалося і вірить у відродження слави курортної перлини та місця сили

1

Спеціалісти з ДСНС кажуть, що розмінування деокупованих лісів Донеччини може тривати десятиліттями та пояснюють, чому так