Важливо :: Життя громади :: 20 жовтня 2023 12:25 , Максим Ходушко
Jobsearchcover

Чи можливо зараз знайти роботу у Краматорську: від суспільних робіт до офіційного працевлаштування

Розповідаємо, як це може відбуватися

Пошук роботи, а надто в прифронтовому Краматорську, є складним питанням. Краматорськ Пост зі свого боку допомагає пошукачам роботи тим, що ми тричі на тиждень публікуємо на сайті спецпроєкту "Допомога" добірку вакансій по Краматорську.

Звісно, ті, хто шукають роботу, мають можливість звернутися до Краматорського міського центру зайнятості (МЦЗ). Ми регулярно розповідаємо про цікаві пропозиції від нього.

Понад 1200 людей уже взяли участь у суспільно-корисних роботах в Краматорську

Поки ви ще не знайшли роботу, яку хочете, але сидіти без діла теж немає бажання, МЦЗ запрошує усіх охочих взяти участь у суспільно корисних роботах. Це можуть бути ремонтно-відновлювальні роботи, прибирання та благоустрій територій, в тому числі міських цвинтарів. А серед умов для участі у цих роботах - не мати обмежень за станом здоров’я та перебувати на обліку в центрі зайнятості.

test Суспільно-корисні роботи спрямовані на підтримку інфраструктури міста

1200 безробітних осіб вже були задіяни на суспільно-корисних роботах з початку 2023 року.

Зверніть увагу, що на період виконання робіт заробітна плата людини, яка бере в них участь, буде не нижче мінімальної, встановленої законодавством, тобто це 6700 грн як на сьогодні.

Треба попрацювати, щоб знайти роботу - історія з життя

Суспільно-корисні роботи Центр зайнятості організовує у співпраці з різними підприємствами, які працюють у місті. Одним з них стало Комунальне автотранспортне підприємство 052810 (КАТП-052810), яке почало залучати до своєї роботи безробітних.

Одним з них - Дмитро Шляхтиченко, який у липні цього року був вимушений переїхати з Костянтинівки до Краматорська.

Вже у серпні Дмитру запропонували взяти участь у суспільно-корисних роботах на КАТП-052810. Хлопець погодився, виконував роботу старанно та взагалі показав себе з найкращого боку.

Тож у жовтні 2023 Дмитро отримав пропозицію від керівництва працювати на постійній основі на посаді підсобного робітника.

Це лише один з прикладів співпраці Центру зайнятості з роботодавцями, коли той знайшов кваліфікованого робітника, а безробітний - постійну зайнятість.

Можливості для роботодавців та ВПО

Нагадаємо також, що Краматорський міський центр зайнятості допомагає у пошуках роботи й краматорським ВПО, тобто жителям міста, які тимчасово опинилися за його межами.

А для роботодавців діє програма, за якою вони можуть отримати до 100 тис. грн компенсації на облаштування робочого місця для особи з інвалідністю.

За додатковою інформацією пошукачі роботи та роботодавці можуть звертатися до Краматорського міського центру зайнятості.

Телефон гарячої лінії: (068) 798-66-36.

Інші статті на цю тему

Hroshicover
komunalnyky2

Яку роботу на яку зарплату можна знайти у місті і що робити людям робочих спеціальностей

Study

Навчитися нових професій або підвищити кваліфікацію можна як стаціонарно, так і онлайн